MIMORIADNE ZNÍŽENIE CENY! RODINNÝ DOM SO ZABEHNUTOU PREDAJŇOU V OBCI BREZNIČKA, OKRES POLTÁR 985 02 Breznička, Slovensko
Zverejnené 5. apríla 2018 / 1946
Cena : 74,000
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : PoltárBreznička
podmienka : ZNÍŽENÁ CENA
Plocha : 1045 m2
Okná : Plastové
Kúpelňa : Pôvodná
WC : Povodné
Podlahy : Plávajúca, Keramická
Kúrenie : Krb
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Pôvodný stav

NOVÁ CENA! ZNÍŽENIE CENY O NIEKOĽKO DESIATOK TISÍC!

POLYFUNKČNÝ OBJEKT SO ZABEHNUTOU PREDAJŇOU!

Ideálna možnosť spojenia podnikania s bývaním! Ponúkame na predaj poschodový polyfunkčný objekt vhodný na podnikanie v obci Breznička, okres Poltár. Objekt pozostáva z predajne a bytovej jednotky so samostatnými vstupmi. Samostatné vstupy vedú aj na dvor. Predajňu tvoria dve miestnosti, kancelária a sociálne zariadenie. V bytovej jednotke sa nachádza schodisko, obývacia izba prepojená s kuchyňou, šatník, dve izby, kúpeľňa s WC a kotolňa. Predajňa a bytová jednotka majú samostatné elektromery a spoločný vodomer. Plyn nie je zavedený v dome, avšak plynová prípojka sa v dome nachádza. Na polievanie záhrady sa používa voda z vlastnej studne. Predajňa aj bytová jednotka sú vykurované samostatne, krbom. V bytovej jednotke je urobená predpríprava pre ústredné kúrenie. Pozemok je rovinatý s celkovou výmerou 1 045 m2.

VIDEOOBHLIADKA TU:

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle,alebo na email. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Mgr. Dušan Marek – Lučenec
Related Listings