Zverejnené 25. januára 2022 / 1134
Cena : 89,000
Status : Na predaj
Lokalita : Lučenec
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 195 m2
Izieb : 4 + 6
Výťah : Nie
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická
Orientácia : Z
Kúrenie : Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové, Plyn, Podlahové
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Poschodie : 1
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

Ponuka podnikateľských priestorov na zaujímavom mieste na frekventovanej ulici v Lučenci. Priestory sú vhodné aj na bývanie, predajňu, sklady.

Jedná sa o dva samostatné priestory na jednom uzavretom pozemku. Vstup na pozemok je z ulice cez bránu, kde nájdete spoločný dvor. Na dvore sa okrem iného nachádzajú aj parkovacie miesta s prístupom aj dodávkových motorových vozidiel. Na spoločnom dvore sa nachádzajú dve menšie miestnosti slúžiace ako sklad. V podnikateľskom priestore sa nachádzajú všetky inžinierske siete, objekt je chránený poplašným  zariadením.

V prvej budove je celková úžitková plocha 140 m² na prízemí a taktiež 140 m² na poschodí. Je kompletne zrekonštruovaná.  Na prízemí sa nachádza otvorený priestor s prepojenou  miestnosťou, v ktorej sa nachádza kancelária a toalety.
Na poschodí sa nachádzajú 3 miestnosti, 2 z nich sú priechodné, toaleta, vaňa a sprcha. V budove počas rekonštrukcie boli vymenené okrem iného okna /plastové/, kúrenie je lokálne,  poschodie je vykurované podlahovým kúrením. Má vlastné internetové pripojenie. Rekonštrukcia bola realizovaná v roku 2012.
Táto budova je vhodná aj na bývanie. Dá sa pretransformovať aj na budovu s 2 bytovými jednotkami. Cena je 89 000 EUR.

V druhej budove je celková úžitková plocha 200 m² na prízemí a taktiež 200 m² na poschodí.
Na prízemí sa nachádza otvorený priestor s 2 samostatnými miestnosťami, toaleta.
Na poschodí sa nachádza tiež otvorený priestor so samostatnou miestnosťou, v ktorej sa nachádza toaleta, sprcha, vaňa a umývadlo. Kúrenie je lokálne – plynový kotol.  Rekonštrukcia bola realizovaná v roku 2013. Táto budova je tiež vhodná na bývanie, ktoré sa tiež dá pretransformovať na budovu s dvomi bytovými jednotkami. Cena za budovu je 89 000 EUR.

Občianska vybavenosť je: Úplná nakoľko sa nachádza  v centre mesta neďaleko autobusovej a vlakovej stanici.

Bonusom je samostatná budova slúžiaca ako sklad – pri kúpe dvoch budov.

Energetický certifikát nebol vystavený.

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok  neváhajte kontaktovať makléra na nižšie uvedenom telefónnom čísle . Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože priestory ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obidve  strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti