Zverejnené 29. októbra 2020 / 2353
Cena : 45,000
Status : Na predaj
Typ : Dom
Lokalita : Lučenec
Plocha : 200 m2
Izieb : 2
Výťah : Nie
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická
Kúrenie : Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Kompletná rekonštrukcia

Ponúkam na predaj prízemný rodinný dom v okrese Lučenec v obci Lovinobaňa, do ktorého sa po menších úpravách  môžete ihneď nasťahovať. Tento útulný dom pozostáva z dvoch izieb,  kuchyne, predsiene, kotolne, priestrannej kúpeľne. V celom dome sú plastové okná a vchod uzatvárajú bezpečnostné dvere. V izbách, kuchyni a v predsieni je položená plávajúca podlaha, stopy sú znížené, steny  vystierkované, čiastočne obložené kameňom, v kúpeľni je keramická dlažba a obklad, veľká vaňa so sprchou, WC, umývadlo a samozrejme prípojky na práčku.  Strecha je pokrytá novou škridlou. Z predsiene sa vyjde na dvor na ktorom sa nachádza garáž a veľký prístrešok na posedenie s rodinou a priateľmi. Kúrenie je riešené  kotlom na pevné palivo, ale je možné vyriešiť na plynový kotol, všetky radiátory  a rozvody z kotolne sú nové. Komíny sú zachované, takže krbové kachle nie je problém využívať . Elektrina taktiež nová, keďže rekonštrukcia v dome prebehla v tomto roku.  Dom je z troch strán zateplený . Dom je čiastočne podpivničený z kameňa s vytvorenou klembou , ktorá má svoju celoročnú teplotu a je predurčená na skladovanie potravín alebo sa môže premeniť na príjemnú vínnu pivnicu. Dvor je vybetónovaný ale nová majiteľka má v dnešnej dobe možnosť si vystavať vyvýšené záhony a v predzáhradke ktorá je o rozlohe cca 25 m² si dopestovať  kvety a drobné ovocie Celý pozemok o rozlohe 200 m² je oplotený a príjazd je z dvoch strán.

Energetický certifikát nebol vystavený.

Odporúčam nehnuteľnosť  vidieť a preto neváhajte a dohodnite si obhliadku už dnes na tel. č. 0907 834 072:

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle, alebo na email. Rada Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti