Zverejnené 1. júla 2021 / 352
Status : Rezervované
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Uhorské
podmienka : REZERVOVANÉ
Plocha : 611 m2
Okná : Plastové
Kúpelňa : Čiastočne rekonštruovaná
WC : Povodné
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Rezervované
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Panel
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

DOHODA NA CENE MOŽNÁ!

DM Notrereality s.r.o. Vám na predaj ponúka zariadený poschodový rodinný dom – vhodný na trvalé bývanie ale aj pre chalupárov – v obci Uhorské, okres Poltár. Postavený je na pozemku s celkovou výmerou 611 m².

Prízemie domu  tvorí vstupná časť so schodiskom, kuchyňa, obývacia izba s kozubom, kúpeľňa spoločná s WC a komora. Poschodie pozostáva z haly, dvoch izieb a terasy.

Dom pozostáva z pôvodnej a pristavanej časti, pôvodná časť  (prízemie) je postavená z nepálenej tehly, pristavaná (časť prízemia a poschodie) je drevená, je čiastočne zrekonštruovaný, okná a vstupné dvere sú plastové. Do domu je zavedená elektrická energia, plyn, voda z vlastnej studne a obecná kanalizácia. Vykurovaný je lokálne – plynovými gamatkami a kozubom.

Na pozemku sa nachádza dreváreň, hospodárska budova s letnou kuchynkou a garážou.

Energetický certifikát nebol vystavený

Okolie obce Uhorské je stvorené na aktívny relax – turistika, cykloturistika, zber lesných plodov a húb, poľovníctvo, rekreačný rybolov (1,5 km od obce sa nachádza rybník). Najbližšie kúpalisko je vzdialené len 7 km (mestské kúpalisko Poltár). V blízkosti sa taktiež nachádzajú lyžiarske stredisko Látky a lyžiarske stredisko Skicentrum Kokava – Línia.

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo na email. Rada Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky. 

 

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park