Bývanie aj podnikanie v širšom centre mesta Lučenec

Zverejnené 14. mája 2019 / 516
Cena : 312,000
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Lučenec
podmienka : SUPER LOKALITA
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Kúrenie : Plyn
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Panel
Stav : Kompletná rekonštrukcia

PODNIKAJTE ALEBO BÝVAJTE!

 

PRÍPADNE SPOJTE BÝVANIE S PODNIKANÍM!

 

DM Notrereality Vám ponúka na predaj dva rodinné domy v širšom centre mesta Lučenec. Domy sú postavené na rovinatom pozemku s celkovou výmerou 1 148 m². V blízkosti sa nachádza úplná občianska vybavenosť.

Oba domy prešli kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej bola zrekonštruovaná strecha, obvodové múry, exteriér, interiér, vymenené okná, vchodové dvere…

Vykurované sú ústredným plynovým kúrením, merače energií majú oba domy samostatné. Prvý rodinný dom je od druhého oddelený automatickou zatváracou bránou.

Prvý dom pozostáva z chodby, haly s krbom, kúpeľne spoločnej s WC, kuchyne, troch izieb. Dom je čiastočne podpivničený, pivničné priestory pozostávajú z dvoch miestností. Pri dome sa nachádza samostatná miestnosť so samostatným vchodom, v ktorej je zavedený vodovod. Na pozemku je postavená aj dvojgaráž.

Druhý dom je rozdelený na dve časti so samostatnými vchodmi. Prvá časť pozostáva z chodby, sociálneho zariadenia, troch miestností a terasy. Taktiež sa pri dome ešte nachádza samostatná miestnosť. Druhá časť domu pozostáva z troch miestností, sociálneho zariadenia, šatne a terasy. Dom je čiastočne podpivničený, pivničné priestory pozostávajú z dvoch miestností. Na pozemku sa nachádza drevená garáž a vlastná studňa.

Cena pri kúpe oboch rodinných domov je 312.000,- €. V prípade záujmu o kúpu iba jedného domu je cena 156.000,-, avšak samostatne sa predáva len druhý rodinný dom. Pozemky je možné geometricky oddeliť bez problémov.

Výhody tejto nehnuteľnosti:

  • prepojenie bývania s podnikaním
  • kompletná rekonštrukcia
  • široké možnosti využitia podnikateľského priestoru
  • v blízkosti centra mesta
  • kompletná občianska vybavenosť

VIDEOOBHLIADKA 1. RODINNÉHO DOMU:

VIDEOOBHLIADKA 2. RODINNÉHO DOMU:

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle,alebo na email. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

 

 

 

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Mgr. Dušan Marek – Lučenec
Related Listings