Zverejnené 4. decembra 2020 / 1199
Cena : 50,000
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Veľký Krtíš
Plocha : 1,064 m2
Izieb : 2
Výťah : Nie
Okná : Drevené
Kúpelňa : Čiastočne rekonštruovaná
WC : Povodné
Podlahy : Drevená, Iná
Kúrenie : Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb
Zateplenie : Nie
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Pôvodný stav

Dnes ponúkam na predaj prízemný, čiastočne podpivničený rodinný dom v okrese Veľký Krtíš v obci Čebovce. Nehnuteľnosť , ktorá je v pôvodnom ale veľmi dobre zachovalom stave je  postavená na pozemku o rozlohe 1100 m2. Dom pozostáva z dvoch  priechodných izieb, každá o rozmeroch 5 x 5 m, priestrannej kuchyne s komorou a špajzou z ktorej sa vychádza na povalu. Z predsiene sa vchádza do kúpeľne. Dom je napojený  na plyn, elektrinu,  kanalizáciu, obecný vodovod a vlastnú studňu. Vykurovanie je na plyn a aj na tuhé palivo vo vykurovacích telesách v izbách. Na dvore sa nachádza samostatne stojaca garáž, kde je zavedená elektrina, menšie hospodárske budovy.

Výhody:

-Občianska vybavenosť – lekár, pošta, MŠ, ZŠ, benzínka, potraviny, rozličný tovar, reštaurácie, športové a detské ihriská

-možnosť pestovať vinič

-komunita vo vzájomnej pohode

-medzinárodná zastávka

-obecné aktivity organizované Obecným Úradom

Odporúčam obhliadku ako nehnuteľnosti  a záhrady, tak aj celej obci, ktorá Vám napovie že toto je miesto pre Vaše nové bývanie. Tak neváhajte a kontaktujte  na e-mail: jackuliakova@dmnotrereality.sk alebo na tel. č. 0907 834 072.

Energetický certifikát nebol vystavený.

Ako finančný poradca UNIVERSAL – maklérsky dom Vám poskytnem kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle, alebo na email. Rada Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti