Zverejnené 9. marca 2020 / 2002
Cena : 52,500
Status : Na predaj
Typ : Chata
Lokalita : Hradište
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 539 m2
Izieb : 4
Okná : Drevené
Kúpelňa : Pôvodná
WC : Nové
Podlahy : Drevená, Keramická
Orientácia : V, JZ
Kúrenie : Krb
Zateplenie : Nie
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

NÁDHERNÉ PROSTREDIE!

DM Notrereality s.r.o. Vám ponúka na predaj chalupu v tichom prostredí, mimo hlavnej komunikácie. Nachádza sa na lazoch, v chalupárskej oblasti, nad obcou Hradište, okres Poltár. Postavená je na mierne svahovitom pozemku s celkovou výmerou 539 m2. Chalupa je evidovaná ako rodinný dom, pozemok je vysporiadaný.

Chalupa pozostáva z pivnice a poschodia. V pivničných priestoroch sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa a klenbová pivnica ideálna ako vínna pivnička. Poschodie pozostáva zo štyroch obytných miestností (z toho dve sú priechodné), chodby a WC.

Chalupa bola čiastočne zrekonštruovaná – nové vstupné dvere, odkvapové rúry, vstupná brána s oplotením. Poschodie – stierky, obklad okolo kachlí, podlahy (v jednej plávajúca podlaha, v troch dlážkovina), WC. Strecha chalupy je sedlová, z časti plechová, z časti pokrytá škridlou. Okná sú drevené s okenicami. Vykurovanie je riešené lokálne – krbovými kachľami. Do chalupy je zavedená elektrická energia, voda zo studne a kanalizácia je napojená na vlastnú žumpu. Prístupová cesta je z časti asfaltová, z časti spevnená.

Energetický certifikát nebol vystavený.

Okolie chalupy s bohatou krajinnou zeleňou je priam stvorené na turistiku, cykloturistiku, zber lesných plodov a húb. Nachádza sa tu taktiež aj poľovnícky revír. Približne 9 km od chalupy sa nachádza rybník vhodný na rybolov, 15 km mestské kúpalisko v Poltári, 30 km lyžiarske stredisko Kokava – Línia v rekreačnej oblasti Kokava ­– Háj a lyžiarske stredisko Látky.

VIDEOOBHLIADKA TU:

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo na email. Rada Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park