Dom na predaj alebo výmenu za byt v obci Radzovce. Cena 62000 EUR.

985 58 Radzovce
Zverejnené 22. januára 2020 / 692
Cena : 62,000
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Fiľakovo / Lučenec / Radzovce
podmienka : ZNÍŽENÁ CENA
Plocha : 360 m2
Izieb : 4
Výťah : Nie
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca
Orientácia : JV
Kúrenie : Pevné palivo
Zateplenie : Nie
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Tehla
Stav : Kompletná rekonštrukcia

DM Notrereality, Lučenec Vám ponúka na predaj alebo na výmenu za trojizbový byt v LC/RS dvojposchodový rodinný dom so suterénom s obytnou plochou až 360 m2.
Na 1.poschodí je veľká chodba, kuchyňa, 3 izby, kúpeľňa + WC a špajza. Druhé poschodie je zhodné s miestnosťami ako na 1. poschodí, je však pred rekonštrukciou a nie je v súčasnosti obývateľné. V suteréne je garáž, dielňa, kotolňa na pevné palivo, pivnica, práčovňa + WC a obytná izba.
Na dome bola uskutočnená v roku 2017 komplexná rekonštrukcia suterénu, 1.poschodia, strechy a fasády. Dom má plastové okná, palubovky, keramickú dlažbu a drevené schodištia. Strecha je pokrytá šindľom.
V dome sa vykuruje pevným palivom (drevom) a vodný zdroj je studňa, ktorá má vyhovujúcu vodu aj na pitie. Odpady a splašky sú odvádzané do žumpy. K domu je možné zabezpečiť plynovú prípojku a aj verejný vodovod z hlavnej ulice vzdialenej 110 m.
Zastavaná plocha domu, nádvoria a záhrada je v miernom svahu. Lokalita domu je dobre orientovaná vzhľadom k centru obce, zastávky autobusu, tichá ulica a slnečné miesto.

Poskytujeme kompletný SERVIS:
– bezplatné finančné poradenstvo
– právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
– zabezpečíme znalca
V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom záujmu o kúpu rodinného domu alebo pri možnej výmeny za trojizbový byt v Lučenci alebo v Rimavskej Sobote, neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo na email alebo cez www.lucenecbytdom.sk. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky. Dom sa predáva za výhodnú cenu vzhľadom na polohu domu, rozlohy úžitkovej plochy a po komplexnej rekonštrukcii. Dom je vhodný pre ľudí a rodiny, ktorí chcú bývať v pokojnej lokalite v náväznosti na prírodu.
Našim hlavným cieľom je spokojnosť zmluvných strán s obchodom a so službami našej realitnej kancelárie.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti