Zverejnené 25. septembra 2020 / 575
Cena : 30,000
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Banská Bystrica / Uhorské
Plocha : 1,478 m2
Izieb : 3
Výťah : Nie
Okná : Drevené
Kúpelňa : Pôvodná
WC : Povodné
Podlahy : Drevená
Orientácia : JV
Kúrenie : Pevné palivo
Zateplenie : Nie
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Váľok
Stav : Pôvodný stav

DM Notre reality, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v tichej a pokojnej lokalite obce Uhorské v okrese Poltár.
Zastavaná plocha domu vrátane nádvoria je vo výmere 377 m2. Záhrada je vo výmere 1101 m2.
Nehnuteľnosť je možné využívať ihneď na bývanie ale taktiež aj ako veľmi príjemnú rekreačnú chatu so záhradou na dni voľna pre rodinu a blízkych.
Ide o prízemný dom s čiastočným podpivničením, kde sa nachádza technická miestnosť s čerpadlom vody zo studne a pivnica. Na zastavenom pozemku je stavba, ktorá nie je zaznamenaná v katastrálnej mape, v ktorej je priestranná garáž, skladište a kôlňa so senníkom.
Dom a prístavba je postavená z váľkov, základy sú z kameňa a bez izolácie.
Prízemie domu pozostáva z chodby, kuchyne s umývadlom, spálňa, obývacia miestnosť, WC s umývadlom, plastová vaňa, Na južnej strane sa nachádza terasa so zasklením a dve izby.
Pri dome je prípojka plynu, ktorý však v dome nie je zapojený. Voda sa požíva so studne. Podlahy domu sú z drevených dosák a čiastočne betónové pokryté linoleom. Vykurovanie domu je riešené lokálne sporákom alebo pieckou. V dome sú pôvodné drevené okná-dvojité, na izbe z južnej strany sú dvere na loggiu plastové. Strecha je sedlová s klasickou škridlou, ktorá vyžaduje opravu.
Dom je orientovaný z východu na západ. V blízkosti obce asi 1 km sa nachádza vodná nádrž, kde sú podmienky na rybolov a rekreáciu.
V obci Uhorské sú vybudované komunikácie a základná občianska vybavenosť ( predajňa potravín, pohostinstvo, ihrisko, pošta, verejný vodovod a kanalizácia, rozvod plynu, základná a materská škola).
TIP:
Dom odporúčame záujemcom, ktorí sú ochotní vložiť prostriedky do rekonštrukcie a aj do kúpnej ceny prioritne v hotovosti, lebo úverové zdroje na takýto dom je problematické získať v dostatočnej výške.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku v prípade vážneho záujmu o kúpu. Majitelia nebývajú v dome.
Kontaktujte: Ing. Milan Varšo, Tel.: 0917138805, e-mail: varso@dmnotrereality.sk

Vykonáme pre Vás všetky služby súvisiace s predajom bytu (obhliadku, vypracovanie kúpnej zmluvy, potvrdenie správcu bytu, návrh na vklad do katastra, odovzdanie a prevzatie bytu a energií) vrátane služby finančného sprostredkovania na získanie úveru, poistenia, ktoré sú pre Vás zdarma.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti