Zverejnené 19. januára 2021 / 654
Cena : 38,850
Status : Na predaj
Typ : Dom
Lokalita : Lučenec
Izieb : 2
Výťah : Nie
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická
Kúrenie : Elektrické
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Tehla
Stav : Kompletná rekonštrukcia

Ponúkame na predaj dvojizbový dom v Lučenci, neďaleko centra. Nehnuteľnosť prešla rekonštrukciou. Vystierkované steny, plávajúca podlaha v izbách, kuchyňa s novou kuchynskou linkou, ktorá je v cene, kúpeľňa so sprchovým kútom spoločná s WC. Dom je zvnútra zateplený. Okná sú na celom dome plastové aj vchodové dvere. Nový majiteľ má možnosť využiť na bývanie aj priestor v podkroví, kedže strecha je sedlová. Vonkajšia fasáda je v pôvodnom stave. Kúrenie je elektrické aj ohrev vody vlastným kotlom. Je možné využiť aj komín na pevné palivo , napr. krbové kachle. Na dvore je postavená letná kuchyňa. Celková rozloha pozemku je 171 m², obytná časť má 50 m². Energetický certifikát nebol vystavený.

Nehnuteľnosť odporúčam vidieť, preto si obhliadku dohodnite na e-mail adrese: jackuliakova@dmnotrereality.sk  alebo na tel. č. 0907 834 072.

Ako finančný poradca spoločnosti UNIVERSAL MAKLÉRSKY DOM  Vám poskytnem

kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle, alebo na email. Rada Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti