Zverejnené 19. apríla 2022 / 268
Cena : 250,000
Status : Na predaj
Lokalita : Lučenec
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 509 m2
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

PODNIKAJTE V ŠIRŠOM HISTORICKOM JADRE MESTA LUČENEC – ponúkame na predaj prízemnú budovu určenú na podnikateľské účely nachádzajúcu sa vo frekventovanej časti mesta. Celková výmera pozemku, vrátane zastavanej plochy, je 509 m².

Budova pozostáva z dvoch samostatných častí, ktoré majú vlastné vstupy priamo z ulice. V menšej časti o výmere 44 m² sa v súčasnosti nachádza prevádzka kaderníctva, s vlastným sociálnym zariadením. Druhá, väčšia časť budovy bola pred nedávnom využívaná ako prevádzka kaviarne s herňou. Túto časť, o výmere 165 m², tvoria tri miestnosti, dva sklady a 2x sociálne zariadenia . K dispozícii sú aj vonkajšie priestory využívane sezónne ako letná terasa s možnosťou prípravy jedla o výmere 262 m².

Parkovisko sa nachádza na ulici – priamo pred budovou, súkromné parkovanie je možné v podbrání. Budova je v dobrom technickom stave, napojená je na inžinierske siete – elektrická energia, verejný vodovod, verejná kanalizácia, plyn.

Energetický certifikát nebol vystavený.

V prípade záujmu je možné priestor kaviarne prenajať, cena prenájmu 800,- € / mesiac (bez energií) + 1.600,- depozit.

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

Ak hľadáte dokonalé miesto na Vaše podnikanie, kontaktujte ma na tel. č.: 0908 271 669 a dohodnite si obhliadku. ODPORÚČAM VIDIEŤ!

 

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti