Zverejnené 15. januára 2021 / 676
Cena : 60,000
Status : Na predaj
Lokalita : Lučenec
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 63 m2
Izieb : 2
Výťah : Ano
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická
Zateplenie : Nie
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Poschodie : 1/3
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Tehla
Stav : Kompletná rekonštrukcia

Ponúkame na predaj dvojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii, s vlastným kúrením v Lučenci na ulici Mieru v tehlovom bytovom dome. Byt sa nachádza na vyvýšenom poschodí, o rozlohe 63 m². Na byte bola vykonaná rozsiahla rekonštrukcia – bezpečnostné dvere, plastové okná, nové elektrické rozvody, voda, kanalizácia, celý byt je vystierkovaný, položená plávajúca podlaha, v kúpeľni keramická dlažba a obklady, nové radiátory napojené na vlastný plynový kotol, s ohrevom vody . Stropy  s bodovým osvetlením. Priestranná kuchyňa, dve veľké izby a moderná kuchyňa osloví nového majiteľa. Bytový dom má vymenené vchodové dvere, zateplenie je naplánované v najbližších mesiacoch. K bytu prislúchajú aj dve menšie pivnice a jedna veľká pivnica.

V blízkosti bytového domu sa nachádza úplná občianska vybavenosť – nemocnica, ZŠ, MŠ, pošta, BILLA, TESCO, Galéria, MHD.

Energetický certifikát nebol vystavený.

Nehnuteľnosť odporúčam vidieť !!!!

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0907 834 072.

Ako finančný poradca spoločnosti UNIVERSAL MAKLÉRSKY DOM  Vám poskytnem

kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle, alebo na email. Rada Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti