Zverejnené 29. apríla 2021 / 957
Cena : 55,900
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Fiľakovo
Plocha : 125 m2
Izieb : 2,5
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca
Orientácia : J
Kúrenie : Plyn, Plyn, Plyn, Plyn
Zateplenie : Nie
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Tehla
Stav : Kompletná rekonštrukcia

Ponúkame vám novinku v meste Fiľakovo.

Prízemný , čiastočne podpivničený rodinný dom sa nachádza 5 min schôdze do centra a prešiel kompletnou interiérovou a čiastočnou exteriérovou rekonštrukciou.

Posledná rekonštrukcia na nehnuteľnosti bola v roku 2019 v rámci ktorej boli vymenené pôvodné okná na plastové , kompletná elektroinštalácia v celom dome , kompletne vymenené rúry , potrubie na plastové , nové radiátory , úplne nový (ešte v záruke) plynový kondenzačný kotol značky viallant pre absolutný komfort… strecha ešte pôvodná ale v dobrom stave , majitelia začali pripravovať aj podkrovie kde si novy majitelia môžu zrealizovať ďalšie 2 izby tu sú už pripravené el. inštalácie , potrubie…

Dom je napojený na všetky inž.siete verejná voda , kanalizácia , plyn k dispozícii je aj studňa ktorá sa nachádza v zadnej časti nehnuteľnosti.

Dispozičné riešenie:

Vstup do domu cez betónové schody , priestranná predizba s otvorenou chodbou z ktorej je prístup aj do kúpeľne , vedľa kúpeľne sa nachádza odkladací priestor stadiaľ je umožnený prístup na povalu ktorú si budúci majiteľ môže vytvoriť podľa seba.

Cez veľkú otvorenú stenu sa dostávame do kuchyňe + jedáleň z ktorej je možnosť si vytvoriť aj malú terasu pred domom , spálňa , detská izba.

Vďaka južnej orientácie je dom celý deň pekne osvetlený.

Pred domom sa nachádza aj malá záhradka alebo predpripravená terasa. Celá zastavaná plocha a nádvorie predstavuje 125m2 s možnosťou odkúpenia aj zadnej časti v blízkej budúcnosti ktorá predstavuje ďalšie priestory a 250m2.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo na email veľmi rád vás privítam na osobnej obhliadke.

Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo UNIVERSAL MAKLERSKY DOM.
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca
Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti