Zverejnené 15. februára 2022 / 2194
Cena : 52,500
Status : Na predaj
Typ : Byt
Lokalita : Fiľakovo
Plocha : 75 m2
Izieb : 3
Výťah : Ano
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Panel
Stav : Kompletná rekonštrukcia

Hľadáte si priestranný trojizbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii s možnosťou zakúpenia aj na hypotéku?

Tak neprehliadnite našu novú ponuku a majte super trojizbový byt ihneď bez ďalších investícií.

Ponúkame vám v nedávno zateplenom panelovom bytovom dome trojizbový byt s balkónom v meste Fiľakovo. V bytovom dome sa v rámci rekonštrukcie menili Dvere na plastové , zvončeky , poštové schránky , stúpačky.

Ponúkaný byt má rozlohu 75m2 a prešiel kompletnou a veľmi podrobnou , vkusnou rekonštrukciou v rámci ktorej sa menili vchodové dvere na bezpečnostné , okná na plastové , okná dostali aj nové horizontálne žalúzie , v celom dome sa menili elektroinštalácie na úplne nové , pôvodné zárubne tiež nahradili pekné drevené a k tomu vhodné interiérové dvere , jadro je murované a tiež kompletne zrekonštruované + s nížením stropom a bodovými svetlami , o pár cm sa znížil strop kartónom v celom byte a steny tiež dostali kvalitnú stierku. Podlaha je miešaná v predsieni a v kuchyni je krásna lesklá keramická dlažba s imitáciou mramoru , v izbách je veľmi zachovalá plávajúca podlaha.

Orientácia bytu je perfektná Východ/Západ čo zabezpečí dostatočné svetlo na celý deň.

Dispozične je byt tiež veľmi dobre riešený:

Po vstupe sa dostaneme do priestrannej predizby z ktorej vedie krátka chodba do Kuchyne , z predizby ďalej máme prístup do každej izby osobitne 1x obývacia izba , 1x spálňa , 1x detská izba. Z predizby je prístup aj do kúpeľne a osobitnej toalety , zo spálne máme k dispozícií pekne vydláždený priestranný balkón s orientáciou na východ kde nám v letných mesiacoch bude krásne svietiť slniečko pri rannej kávičke.

Ponúkaný byt odporúčame každopádne vidieť sme presvedčený že vás hneď po vstupe očarí , odporúčame tak ako pre menšiu rodinku aj pre jednotlivcov ktorí si chcú užívať priestrannosť bytu.

Cena bytu je pevná a obsahuje aj kuchynskú linku bez spotrebičov.

K bytu ďalej prislúcha aj jedna látková pivnica.

Pred bytovým domom je bezproblémové parkovanie.

 

Čiže ak hľadáte bezinvestičný trojizbový byt vhodný na zakúpenie aj financovaním a kde sa môžete nasťahovať ihneď bez investícií ,

Tak my pre vás máme tento kompletne zrekonštruovaný byt s balkónom ,

Poďte sa presvedčiť aj osobne.

Teším sa na osobné stretnutie s vami.

 

 

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti