Zverejnené 23. júna 2022 / 456
Cena : 55,900
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Husiná
Plocha : 1,800 m2
Izieb : 5+1
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická
Kúrenie : Plyn, Pevné palivo, Plyn, Pevné palivo, Plyn, Pevné palivo, Plyn, Pevné palivo
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Kompletná rekonštrukcia

DM NOTREREALITY VÁM PRINÁŠA EXKLUZÍVNE ĎALŠIU NOVINKU!

 

 

Jedná sa o rodinný dom v TIP – TOP stave vhodný na trvalé bývanie ale je vynikajúcou voľbou aj ako chalupa alebo víkendový dom.

Pri tomto dome platí pravidlo NIE VŠETKO JE TAKÉ AKO NA PRVÍ POHĽAD VYZERÁ!

Totižto táto nehnuteľnosť ponúka naozaj priestrannosť PODŤE SA PRESVEDČIT AJ SAMI!

Rodinný dom sa nachádza v okrese Rimavská sobota v obci Husiná vzdialená od okresného mesta len 14km , od Fiľakova len 14km alebo od Lučenca 19km.

Rozloha zastavanej plochy a nádvoria je 899m2 z toho 219m2 predstavuje samotný dom , pekná rovinatá záhrada za domom predstavuje 900m2 na ktorej leží aj drevený altánok na posedenie.

Nehnuteľnosť sa skladá z dvoch častí: Predná časť s 1+1 miestností a Zadná časť 4 miestností , zároveň sa to celé jednoducho dá prepojiť a užívať si priestrannosť domu.

Rodinný dom prešiel čerstvou rekonštrukciou v roku 2018 v rámci ktorej sa menila nová strecha , pôvodné okná sa menili na plastové ako aj vchodové dvere , kompletná izolácia domu ako aj nová fasáda bola tiež v roku 2018 , v interiéry domu je tiež rozsiahla rekonštrukcia tu bola kompletne menená elektrika v zadnej časti domu sú kompletne vystierkované steny a znížený strop , podlaha bola zarovnaná betónom ktorá sa pokryla modernou plávajúcou podlahou , po natiahnutí plynového potrubia sa menili aj nové radiátory , vkusne zrekonštruovaná kúpeľňa bola v tomto prípade samozrejmosťou.

Dispozičné riešenie domu: V prednej strane domu máme k dispozícii po vstupe – 

Priestranná predsieň z ktorej je prístup z jednej strany do kuchyne z druhej strany do izby , dalej je tu k dispozícii práčovňa s toaletou , sprchovacím kutom , je tu aj menší 40l bojler na ohrievanie vody.

Z kuchyne je možnosť prepojenia domu zo zadnou stranou priamo do obývacej izby.

Tu máme podlhovastú chodbu , predizbu z ktorej máme prístup do každej izby osobitne čiže sú izby nepriechodné a to 1x obývacia izba 1x detská izba 1x spálňa 1x hosťovská izba , v zadnej izbe je ďalej prístup do kúpeľne so sprchovacím kútom a osobitnou toaletou.

Za domom je ďalej technická miestnosť  tu sa nachádza plynový kotol , kotol na tuhé palivo , 120l bojler , a úložný priestor.

Ako už vyššie spomíname dom je napojený na plyn čiže vykurovanie riešené plynom ústredne ale je možnosť vykurovať aj tuhým palivom k dispozícii je aj kotol na tuhe palivo.

Voda je čerpaná zo studne , v obci Husiná zatiaľ verejný vodovod nie je ako ani kanalizácia zatiaľ nie je , dom je poriešený 2 x žumpou.

Husiná je kľudná obec  obklopená prírodou , občianska vybavenosť je dobrá , sú pravidelné spoje , je tu obecný úrad , obchod , pohostinstvo , kostol , škôlka ale aj väčšie mestá s plným občianskym vybavením sú blízko len na par km.

Nehnuteľnosť odporúčame pre každého , pre menšie ale aj väčšie rodiny na chalupárčenie , víkendový domček alebo aj celoročné bývanie.

Ak sa zhoduje táto nehnuteľnosť vašim predstavám tak vás vítame na osobnej obhliadke , pozrite si ale každopádne aj krátke video ktoré vám pomôže hlavne v rozhodovaní… Dlho ale nečakajte aby si to niekto nerezervoval namiesto VÁS! 

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park