Zverejnené 8. novembra 2020 / 1488
Cena : 71,000
Status : Na predaj
Typ : Chata
Lokalita : Ružiná / Lučenec
Plocha : 100 m2
Izieb : 3
Výťah : Nie
Okná : Drevené
Kúpelňa : Pôvodná
WC : Povodné
Podlahy : Keramická, Linoleum, Parkety
Orientácia : JZ
Kúrenie : Pevné palivo, Elektrické
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Poschodie : 1
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

Ponuka na vážne zamyslenie.

Pozývam Vás na obhliadku troj izbovej zrekonštruovanej chaty so sedlovou strechou, terasou a parkoviskom na okraji lesného porastu, s čiastočným výhľadom na vodnú nádrž Ružiná.

Chata bola postavená v 90-tich rokoch, zateplenie chaty bolo zrealizované v roku 2018 a pokládka zámkovej dlažby v jej okolí bola zrealizovaná v roku 2020.

Je situovaná v mierne svahovitom teréne. 

Súčasťou chaty je aj predĺžená strecha, ktorá vytvára zaujímavý priestor pre príjemné posedenie pri grile. Pred chatou sa nachádza terasa z ktorej je vstup do hlavnej časti – haly, ktorá je dostatočne priestranná, je prepojená s kuchynskou časťou. V pravej časti haly objavíte jedálenský stôl, z ktorého je priamy výhľad na vnútorný zabudovaný krb. Z haly je vstup do miestnosti ktorá je využívaná ako kúpeľňa a vstup do miestnosti ktorá je mimoriadne vhodná na dobudovanie vinnej pivnice. Dreveným schodiskom vystúpime do podkrovia kde sa nachádzajú dve samostatné izby. Z jednej z izieb je možné vystúpiť na balkón, kde vás milo prekvapí výhľad na rekreačnú oblasť a pri troche šťastia vodnú nádrž Ružiná. V podkroví sa taktiež nachádza toaleta.

V chate sa nachádzajú inžinierske siete – elektrická energia, verejný vodovod, odpad napojený na žumpu. Je vykurovaná krbom na pevné palivo ktorý zároveň vykuruje radiátory v chate, alternatívnym kúrením sú elektrické konektory. V cene je zahrnuté kompletné zariadenie chaty.

Videoobhliadka tu:

Energetický certifikát nebol vystavený.

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo.
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • v prípade potreby zabezpečíme znalca.

V prípade akýchkoľvek otázok k danej nehnuteľnosti neváhajte kontaktovať makléra na telefónnom čísle: 0910 909 660 alebo na e-mail.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti