Zverejnené 8. novembra 2023 / 114
Cena : 298,000
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Lučenec
podmienka : SUPER LOKALITA
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Nová
Stav : Kompletná rekonštrukcia

MODERNÁ A VKUSNÁ REKONŠTRUKCIA – VYHĽADÁVANÁ LOKALITA – DM Notrereality Vám na predaj ponúka rodinný dom v meste Lučenec. Jedná sa o rodinný dom v radovej zástavbe rodinných domov postavený na pozemku s celkovou rozlohou 422 m².

Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, pozostáva z pivničných priestorov, prízemia a poschodia. Napojený je na elektrickú energiu, plyn, verejný vodovod a verejnú kanalizáciu.

Prízemie domu tvorí chodba, toaleta, vstup do garáže a hala, s krbom a výstupom na terasu, pozostávajúca z obývacej a jedálenskej časti. Hala je prepojená s kuchyňou. Na poschodí sa nachádzajú tri izby s balkónmi, dva šatníky a kúpeľňa spoločná s WC. Súčasťou domu je aj garáž. Pivničné priestory so samostatným vstupom slúžia na podnikateľské účely, boli zrekonštruované pre potreby kozmetického salónu a pozostávajú z troch miestností.

Energetický certifikát nebol vystavený.

VIDEOOBHLIADKA:

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

Hľadáte rodinný dom, v ktorom už nie sú potrebné žiadne investície na rekonštrukciu? Potrebujete bývať ihneď? Chceli by ste spojiť svoje podnikanie s bývaním? V tom prípade si dohodnite obhliadku tohto rodinného domu ešte dnes na t.č.: 0907 234 031.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti