Zverejnené 23. apríla 2021 / 2397
Cena : 64,000
Status : Na predaj
Lokalita : Lučenec
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 74 m2
Izieb : 3
Výťah : Ano
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická
Kúrenie : Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Poschodie : 3/7
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Panel
Stav : Kompletná rekonštrukcia

!!! EXKLUZÍVNA PONUKA !!!

kompletná rekonštrukcia !!!

DM Notrereality s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj trojizbový byt, ktorý sa nachádza na ulici Vajanského v  Lučenci.

Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza je zateplený, vstup je riešený elektronickým vrátnikom a pred bytovým domom sa nachádza parkovisko.

Byt sa nachádza na 3. poschodí. Jedná sa o kompletne zrekonštruovaný byt, ktorý svojmu novému majiteľovi umožňuje bývanie bez ďalších investícií. V chodbe spojenej s obývačkou, kuchyni a kúpeľni je položená keramická dlažba. V izbách je položená plávajúca podlaha. Chodba bola spojená s izbou čím sa vytvoril otvorený priestor , ktorý je  riešený ako jedáleň spojený obývačkou. V kuchyni je umiestnená kuchynka v tvare U. V byte sú plastové okná. Kúpeľňa v ktorej sa nachádza sprchový kút je spojená s WC.

Energetický certifikát nebol vystavený.

VIDEOOBHLIADKA TU:

 

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle,alebo na email. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti