Na predaj pekný stavebný pozemok vo Fiľakove za SUPER CENU !!!

Zverejnené 10. októbra 2019 / 265
Cena : 16,500
Status : Na predaj
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 3,223 m2
Okná : Plastové
Kúpelňa : Pôvodná
WC : Povodné
Orientácia : V, JV
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Panel
Stav : Novostavba

Chcete si splniť svoj sen a postaviť si rodinný dom vo Fiľakove ? Hľadáte pozemok pri ktorom sú všetky inžinierske siete a je za veľmi dobrú cenu ? Len 5,12.-€ za m² ?  Prípadne si chcete kúpiť pozemok ako výhodnú INVESTÍCIU ?  Potom ste práve našli to, čo ste hľadali ! Vo Fiľakove je to BEZKONKURENČNÁ cena !!!  Ponúkame Vám pekný stavebný pozemok v tichej časti Fiľakova na konci Daxnerovej ulice, ktorá pokračuje smerom k čističke odpadových vôd. Pozemok je pripravený na stavbu, je rozplanýrovaný, z časti je už vyhĺbený do svahu a je ohraničený kovovými stĺpmi. Pri pozemku sa nachádza elektrické vedenie, plynové vedenie, voda a kanalizácia. Celková plocha pozemku je o výmere 3.223.m² a je evidovaný ako orná pôda. Z pôdneho fondu však stačí vyňať  na stavbu len časť pozemku pod stavbou domu, prípadne prístavbami, je to z ekonomického hľadiska výhodnejšie. Viac informácií  v prípade Vášho záujmu Vám poskytneme na Tel.č.: 0907 834 072. Energetický certifikát nebol vystavený.

VIDEO TU :

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle,alebo na email. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park

Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /nfsmnt/hosting1_1/b/3/b3252de2-2d87-47ba-a819-fcf6cfb25870/dmnotrereality.sk/web/wp-content/plugins/pointfindercoreelements/admin/fields/pfgetcustomfields.php on line 155
Súvisiace nehnuteľnosti