Zverejnené 25. januára 2022 / 2798
Cena : 155,000
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
podmienka : SUPER LOKALITA
Okná : Plastové
Kúpelňa : Pôvodná
WC : Povodné
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Panel
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

DM Notrereality s.r.o. Vám ponúka na predaj vilu, ktorá sa nachádza na okraji lesa v Kokave nad Rimavicou, časť Bohaté. Jedná sa o trojpodlažnú nehnuteľnosť s  veľkým pozemkom-12976 m2 a  s možnosťou odkúpenia susediacich pozemkov. Zastavaná plocha je 187 m2 a úžitková 385 m2 .

Exteriér vily prešiel rekonštrukciou. Boli zabudované nové euro okná a vonkajšie dvere, kompletné vonkajšie zateplenie celého objektu, nová strešná krytina, nový prístrešok nad schodmi a nad balkónom. Potrebné je dokončiť rekonštrukciu interiéru, v prípade záujmu je k dispozícii vypracovaný projekt.

Výhodou je samostatný vchod pre každé podlažie, ktorý je z oddeleného vnútorného schodiska. Toto dispozičné riešenie poskytuje novému majiteľovi využiť vilu  na viac generačné bývanie, ako rodinné sídlo, na farmárčenie, prípadne podnikateľské aktivity spojené s ubytovaním.

Na prvom podlaží sa nachádza veľká spoločenská miestnosť, dve izby, kuchyňa, kúpeľňa a WC. Na druhom podlaží je päť izieb, kúpeľňa a WC, na treťom podlaží v podkroví sú štyri izby , v suteréne sú dve miestnosti.

Energetický certifikát nebol vystavený.

V okolí vily je krásna príroda, ktorá sa môže využívať celoročne. V lete na cykloturistiku, hubárčenie, poľovný revír a v zimnom období na zimné športy, nakoľko nehnuteľnosť sa nachádza neďaleko lyžiarskych stredísk Kokava-Línia, Látky-Spariny. V Kokave nad Rimavicou sa každoročne  koná folklórny festival ľudovej kultúry Koliesko a Country festival s medzinárodnou účasťou.

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle,alebo na email. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky. Naším hlavným cieľom je spokojnosť našich klientov uspokojiť , pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park