Zverejnené 10. augusta 2022 / 2522
Cena : 79,000
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Šávoľ
podmienka : ZNÍŽENÁ CENA
Izieb : 5
Okná : Drevené
Kúpelňa : Čiastočne rekonštruovaná
WC : Nové
Podlahy : Drevená, Keramická, Linoleum, Parkety
Kúrenie : Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb
Zateplenie : Nie
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Znížená cena
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

S EXKLUZÍVNYM

Zastúpením klienta vám ponúkame rodinný dom ktorý ponúka široké možnosti, priestrannosť , je vhodný aj ako chalupa alebo dom na víkendové pobyty. 

Výhody domu sú hlavne:

Priestrannosť 5izieb + kuchyňa.
Lokalita , veľký pozemok , 3garáže , veľmi vzácna vínna pivnica na vlastnom pozemku a ďalšie stavby ktoré je možné prerobiť na modernú terasu , altánok…

Spomínaná nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite v obci Šávoľ vzdialená len 4km do historického mesta Fiľakovo , 15km do okresného mesta Lučenec alebo 25km Rimavská sobota , lokalita ponúka široké možnosti atrakcii obec Šávoľ je veľmi blízko k mestu Fiľakovo s krásnym hradom , ďalej je blízko aj hrad Šomoška , maďarské hranice , termálne kúpalisko Rapovce , Miraj Resort…

Dom bol postavený z tehly v 70tich rokoch v tvare L , časom pribudla aj garáž vo dvore + ďalšia dvojitá garáž , dielňa , vo dvore sa nachádza aj veľmi vzácna vínna pivnica dlhá cca 6-8m + mierne svahovitá záhrada s rozlohou až 2072m2 , zastavaná plocha a nádvorie predstavuje 864m2.

Exteriér ako aj interiér domu prešiel čiastočnou rekonštrukciou v rámci ktorej dostal novú škridlovú strechu v roku 2006 ako aj novú fasádu s farbou , okná ako aj vchodové dvere ostali pôvodné vo veľmi dobrom zachovalom stave , v interiéri sa zrekonštruovala kúpeľňa , podlaha je miešaná s keramickou dlažbou , krásnou drevenou parketou v ďalších miestnostiach je linoleum.

Dom je samozrejme vhodný aj na rekonštruovanie podľa svojich predstáv a tu na to priestor veru máte!

DISPOZÍCIA:

Po vstupe sa dostaneme do podlhovastej predizby na konci ktorej sa nachádza neskutočne nádherná svetlá , priestranná kuchyňa ktorá je prakticky otvorené s jedálenskou častou a obývacou izbou , z obývacej izby je ďalej prístup z jednej strany do detskej izby a z druhej strany do spálne. Spálňa je priechodná s kúpeľňou a toaletou do ktorej je možné vstúpiť aj z predsiene.

V zadnej časti domu sa nachádzajú ďalšie 2 priestranné izby v pôvodnom stave tu sa dostaneme cez krátku chodbu ktorá nás vedie na terasu.

Za domom ako už vyššie spomíname sa nachádzajú ďalšie stavby ktoré by sa v budúcnosti mohli využiť a prerobiť na štýlovú terasu , altánok , exteriérovú kuchynku…

Rodinný dom je napojený na plyn a vykurovanie v dome riešené tiež ústredne plynovým kotlom v dome je ale aj krb a to v obývacej izbe a v detskej izbe čiže v dome je možné kúriť aj drevom . Voda je čerpaná z vlastnej studne samozrejme obec už disponuje aj verejnou obecnou vodou na ktorú sa možno napojiť prípojka je pred domom , odpad vedený do veľkej betónovej žumpy.

 

Ďalšou výhodou môže byt aj čiastočné zariadenie a nekonečne veľa vzácneho náradia v dielni ktoré si nový majiteľ po dohode môže odkúpiť.

Tak čo očarila vás táto ponuka!? My sa vám vôbec nečudujeme.

Ak sa zhoduje táto nehnuteľnosť vašim predstavám tak vás vítame na osobnej obhliadke , pozrite si ale každopádne aj krátke video ktoré vám pomôže hlavne v rozhodovaní… Dlho ale nečakajte aby si to niekto nerezervoval namiesto VÁS! 

 

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park