NAJLACNEJŠÍ 3-izb. byt v centre Košíc v tejto kvalite

Južná trieda 1571/38, 040 01 Košice, Slovensko
Zverejnené 10. augusta 2016 / 1153
Cena : 95,000
Status : Na predaj
Lokalita : KošiceKošice Juh
podmienka : ZNÍŽENÁ CENA
Plocha : 68 m2
Výťah : Ano
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická
Orientácia : Z, V
Kúrenie : Plyn, Elektrické
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Tehla
Stav : Kompletná rekonštrukcia

Ponúkame na predaj  luxusný, dizajnovo riešený 3 izbový byt v centre mesta . Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite na Južnej triede. Úžitkovú plochu má 75 m2 + 3,78 m2 pivnica . Nachádza sa na prvom vyvýšenom podlaží bytového domu. Má tri izby, jeden vynikajúco dispozične riešený šatník, WC s umývadlom a odkladacími priestormi, veľkú kúpeľňu s vaňou/sprchovým kútom, umývadlom a ďalším, pekným výhľadom na dvor plný zelene.

Celý interiér bol s výnimočným vkusom navrhnutý a zrealizovaný v spolupráci majiteľa a architekta. V byte boli použité len tie najkvalitnejšie materiály.. Podlahy sú obkladové v kombinácii s laminátovou podlahou v izbách. Skelet kuchynskej linky so zabudovanými spotrebičmi je v ,,retro“ dizajne so šmrncom. Omietky sú v kuchyni a časti obývačky kryté tapetou, ktorá vytvára dokonalú synchróniu so zvyškom doplnkov a linkou. V obývačke príjemne pôsobí strop nasvietený viacerými dobre zvolenými lustrami a zaujímavým detailom hranolu dreva na stene. V kúpeľni a WC je použitá veľkoformátová dlažba v kombinácii so vzorom, vhodne doplnené kobercami na podlahe. Celý interiér je doladený posuvnými dverami, ktoré výborne šetria miesto.

Dispozičné riešenie: zo vstupnej chodby, v ktorej sa nachádza samostatné WC a kúpeľňa s roldormi sa plynule prechádza do obývacej haly, ktorá je srdcom tohto bytu. Oproti vstupu do WC je vchod popri šatníku do nepriechodnej izby. Z obývacej izby je vstup do ďalšej nepriechodnej izby a na opačnej strane prepojenie do priestrannej kuchyne s výhľadom na dvor, ktorý dodáva dokonalé prirodzené presvetlenie celého priestoru.

Byt sa predáva so vstavaným zariadením a vybavením vrátane zabudovaných elektrospotrebičov, po dohode možné ponechať aj vkusne zakomponovanú sedaciu súpravu.

Areál bytového domu so zeleným dvorom je na konci slepej ulice a dostatočne vzdialený od cesty, čo zaručuje ideálne tiché prostredie a zároveň veľmi nízku vzdialenosť do úplného centra mesta. V najbližšej dobe prejde celý bytový dom kompletnou rekonštrukciou,s možnosťou prístavby balkóna. Táto lokalita je v postate stále považovaná za centrum mesta dobrým napojením a dostupnosťou. Body záujmu ako obchodné centrum, potraviny, škôlka, rôzne školy a iné sú pri tejto ponuke samozrejmosťou.

Výsledkom je teda ideálne bývanie, táto ponuka ozaj stojí za zváženie!!!

Poskytujeme kompletný SERVIS:

-bezplatné finančné poradenstvo

-právny servis /kúpne zmluvy, kataster/

-zabezpečíme znalca

Volajte dohodneme si  termín obhliadky, aby som Vám nemusel oznámiť, že byt je predaný.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Bc. Patrik Marek – Košice
Related Listings