Nová ponuka!!! Rodinný dom s pozemkom 5274 m2 – Veľká Ves

985 01 Veľká Ves, Slovensko
Zverejnené 22. novembra 2019 / 886
Cena : 155,000
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Veľká Ves
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 5,274 m2
Izieb : 3
Výťah : Nie
Okná : Drevené
Kúpelňa : Pôvodná
WC : Povodné
Podlahy : Drevená
Kúrenie : Pevné palivo
Zateplenie : Nie
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Pôvodný stav

Hľadáte oddych a pokoj? Chcete stavať dom ? Naša realitná kancelária DM Notrereality  Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok s rozlohou 5274 m², vo Veľkej Vsi, okres Poltár, 10 km od Lučenca  s rodinným domom v pôvodnom stave, ktorý je suchý, obsahuje tri veľké izby, kuchyňa, kúpeľňa, komora a schodište na povalu, ktorá je vo výbornom stave. Vykurovanie je riešené črepovými kachľami vo výbornom stave. Strecha je sedlová v dobrom stave, škridlová. Dom je čiastočne podpivničený, vhodný využitia na kotolňu a skladovanie potravín. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa, dve zachovalé drevené stodoly, samostatne stojacia veľká garáž, hospodárska budova. Záhrada je o výmere 2062 m² ponúka priestor novému majiteľovi na výsadbu ovocných stromov podľa svojich predstáv. Za záhradou je trávnatá plocha o výmere 1382 m², ktorá je vhodná na rôzne účely. Pozemok je oplotený, dve brány dávajú možnosť na pozemku postaviť nový dom so samostatným vstupom. Pri dome je prípojka na plyn. Energetický certifikát nebol vystavený.

V prípade záujmu o obhliadku a ďalších otázok  nás kontaktujte  na tel. č. 0907 834 072.

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle,alebo na email. Rada Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park

Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /nfsmnt/hosting1_1/b/3/b3252de2-2d87-47ba-a819-fcf6cfb25870/dmnotrereality.sk/web/wp-content/plugins/pointfindercoreelements/admin/fields/pfgetcustomfields.php on line 155
Súvisiace nehnuteľnosti