Nedokončená stavba s veľkým dvorom a záhradou.

Zverejnené 17. júna 2018 / 2366
Cena : 46,800
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Panické Dravce
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 5,035 m2
Izieb : 5
Okná : Drevené
Kúpelňa : Pôvodná
WC : Povodné
Zateplenie : Nie
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Panel
Stav : Novostavba

Naša realitná kancelária Vám ponúka Exkluzívne na predaj nedokončenú stavbu rodinného domu, čiastočne zrekonštruovaného staršieho domu, budovu garáže, staršiu hospodársku budovu, dvorom o rozlohe 1.157.-m² a s rozsiahlou záhradou o výmere 3.468.-m². Táto nehnuteľnosť sa nachádza v obci Panické Dravce, okr. Lučenec. Na pozemku je vlastná studňa, zavedená elektrická energia, na hranici pozemku je zavedená plynová prípojka. Popri pozemku tečie malý potôčik. Novostavba je poschodová hrubá stavba, na prízemí s drevenými oknami a dvermi,  vymurovaná z kvádrov a zakrytá sedlovou strechou so škídľami. Pri novostavbe sa nachádza čiastočne zrekonštruovaná staršia budova s dvomi miestnosťami a chodbou.  Jedna miestnosť je kuchyňa a druhá miestnosť je izba. Garáž je murovaná, zakrytá sedlovou strechou so škrídľami. Hospodárska budova má viacero miestností, je zakrytá sedlovou strechou a za ňou sa nachádza záhrada. Nehnuteľnosť sa predáva s budovami a dvorom o celkovej výmere 1.490.-m² za cenu 46.800.-€ a samostatne sa predáva záhrada o výmere 3.468.-m² v prípade záujmu, po konzultácií s majiteľom nehnuteľnosti. Bližšie informácie Vám poskytneme na Tel. č. : 0907 834 072.Energetický certifikát nebol vystavený.

Výhody tejto nehnuteľnosti:

-pozemok s rozlohou 5.035. m²
-lokalita v blízkosti mesta Lučenec
-kompletná občianska vybavenosť
-široké možnosti využitia nehnuteľnosti
-možnosť dostavby podľa vlastných predstáv

Poskytujeme kompletný SERVIS:

-bezplatné finančné poradenstvo
-právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
-zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle,alebo na email. Rada Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park

Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /nfsmnt/hosting1_1/b/3/b3252de2-2d87-47ba-a819-fcf6cfb25870/dmnotrereality.sk/web/wp-content/plugins/pointfindercoreelements/admin/fields/pfgetcustomfields.php on line 155
Súvisiace nehnuteľnosti