Zverejnené 16. júla 2024 / 48
Cena : 124,000
Status : Na predaj
Typ : Byt
Lokalita : Detva
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 89 m2
Izieb : 2
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Kúrenie : Plyn, Krb, Plyn, Krb, Plyn, Krb
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Poschodie : 3/3
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Panel
Stav : Kompletná rekonštrukcia

Hľadáte byt so zaujímavou dispozíciou? Práve ste ho našli. Ponúkame Vám na predaj nádherný podkrovný byt situovaný v samom centre mesta Detva. Byt na 3/3 poschodí má všetko, čo potrebujete pre komfortné bývanie.

Byt disponuje dvoma samostatnými izbami, Priestranná kuchyňa je prepojená s halou, čo vytvára otvorený a vzdušný priestor. V hale sa nachádza krb, ktorý je perfektný na zimné večery a poskytuje príjemnú a útulnú atmosféru. V horúcich letných dňoch oceníte klimatizáciu, ktorá zabezpečí príjemnú teplotu. Nadrozmerná loggia ponúka miesto na oddych s krásnym výhľadom na centrum mesta.

Tento popis Vám doplní VIDEOOBHLIADKA:

 

Technické vybavenie bytu zahŕňa kúrenie zabezpečené pomocou plynu a krbu, čo umožňuje efektívne vykurovanie a úsporu nákladov. Byt bol  kompletne zrekonštruovaný, takže je pripravený na okamžité nasťahovanie bez nutnosti ďalších investícií. Súčasťou bytu je aj pivnica, ktorá poskytuje dostatočný úložný priestor pre vaše veci.

Lokalita bytu v centre mesta Detva znamená, že máte na dosah ruky kompletnú občiansku vybavenosť.  Všetko, čo potrebujete pre pohodlný a aktívny životný štýl, máte na dosah.

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

 Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste si ho mohli rezervovať pre seba. Kontakt pre obhliadky a ďalšie informácie: 0907 234 031.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park