Zverejnené 26. septembra 2021 / 124
Cena : 168,000
Status : Na predaj
Typ : Dom
Lokalita : Halič
Plocha : 657 m2
Izieb : 5
Výťah : Nie
Okná : Plastové
Kúpelňa : Pôvodná
WC : Povodné
Podlahy : Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca
Orientácia : JZ
Kúrenie : Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn
Zateplenie : Nie
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

Rodinný dom sa nachádza v tichej časti známej obce pri Lučenci, kde sa nachádza krásny kaštieľ a kde sa usporiadajú kultúrne a spoločenské akcie. Dom bol kolaudovaný v roku 1991, úžitková plocha je 187 m2, plocha pozemku je 657 m2.
Dom je po rekonštrukcii v rozsahu výmeny okien a vstupných dverí za plastové, má novú sedlovú oplechovanú strechu. Dve garáže majú zasúvacie brány s novými podlahami. V obytných miestnostiach je nová palubovka. Na prízemí domu sa nachádza vstupná chodba s otvorenou časťou pre posedenie, kuchyňa s jedálňou, komora a kúpeľňa s WC.
Na medziposchodí sa nachádza veľká obývacia miestnosť s orientáciou VZ. Na poschodí sú 4 izby a kúpeľňa s WC. Z izby na poschodí je vstup na loggiu.
Za domom je veľká prekrytá terasa s výhľadom do záhrady a na okolitú prírodu so zeleňou. Na terasu je výstup z jedálne cez zasúvacie presklené dvere.
Dom je v z polovice podpivničený. V pivniciach sú technické miestnosti, sprcha, skladište, práčovňa a súčasťou sú aj dve garážové miestnosti.
V dome sú všetky inžinierske siete, verejná kanalizácia, plynová prípojka, studňa. Do domu je zavedený optický kábel a pevná telefónna linka.
V cene domu je aj časť nábytku, kuchynská linka, poličky.
Obec Halič má zdravotné stredisko, škôlku, školu a základné obchodné strediská, reštauráciu, ubytovacie zariadenie.
TIP:
Dohodnite si obhliadku domu, určite Vás očarí polohou, orientáciou a hlavne začlenením do prírody. Kúpu odporúčame záujemcom, ktorí oceňujú priestranné bývanie s prepojením na okolitú prírodu a pre rodinu s deťmi.
Kontaktujte: Ing. Milan Varšo, Tel.: 0917138805, e-mail: varso@dmnotrereality.sk

Vykonáme pre Vás všetky služby súvisiace s predajom bytu (obhliadku, vypracovanie kúpnej zmluvy, potvrdenie správcu bytu, návrh na vklad do katastra, odovzdanie a prevzatie bytu a energií) vrátane služby finančného sprostredkovania na získanie úveru, poistenia, ktoré sú pre Vás zdarma.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park