Zverejnené 25. januára 2022 / 1730
Cena : 185,000
Status : Na predaj
Typ : Penzión
Lokalita : Divín
Izieb : 3
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická
Orientácia : JZ
Kúrenie : Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb, Plyn, Pevné palivo, Krb
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Tehla
Stav : Kompletná rekonštrukcia

MIMORIADNA PRÍLEŽITOSŤ  NA PODNIKANIE

Penzión sa nachádza v centre obci Divín, v blízkosti ktorej sa nachádza všetko, čo počas dovolenky môžete potrebovať (poštu, supermarket, bowling, obchody, pizzeriu, cukráreň, reštauráciu, park s detským ihriskom, kaviarne, kostol, zdravotné stredisko, lekáreň, informačné stredisko).

Súčasťou Tourist Penziónu je aj bar s veľkým výberom kvalitných českých pív s príjemnou obsluhou a kapacitou ( 80 osôb). Bar ponúka aj možnosť spoločenských hier ako je stolný futbal a biliard. Súčasťou baru je aj veľká letná terasa s príjemným posedením s výhľadom na prírodu, kaštieľ a zámok nachádzajúce sa v centre obce.

Letné večery Vám spríjemní aj posedenie pri živej hudby a pri grilovaných špecialitách.

Kapacita penziónu 18 lôžok + prístelka.

Energetický certifikát nebol vystavený.

Divín je možno pre mnohých neznámy. Leží na juhu stredného Slovenska . Nájdete ho neďaleko mesta Lučenec. Vodná nádrž  Ružiná je bezprostrednej blízkosti.

Dedinka Divín je preslávená hlavne vďaka svojej dominante, hradu Divín.

V Divíne nájdete kaštieľ, gotický kostolkaplnka sv. Anny s cintorínom.

Aj pre toto je objekt na podnikanie vynikajúca príležitosť na podnikanie.

CENA NEHNUTEĽNOSTI PRI OSOBNOM KONTAKTE V REALITNEJ KANCELÁRII .

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle,alebo na email. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park