PODNIKATEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ! UBYTOVŇA V OBCI LOVINOBAŇA, OKRES LUČENEC

985 54 Lovinobaňa, Slovensko
Zverejnené 8. augusta 2018 / 942
Status : Rezervované
Typ : Obchodné
Lokalita : Lovinobaňa
podmienka : REZERVOVANÉ
Izieb : 14
Okná : Drevené
Kúpelňa : Pôvodná
WC : Povodné
Podlahy : Keramická, Linoleum
Kúrenie : Plyn
Zateplenie : Nie
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Panel
Stav : Pôvodný stav

UBYTOVŇA VHODNÁ NA PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY!

DM Notrereality s.r.o. Vám exkluzívne ponúka budovu bývalej ubytovne v obci Lovinobaňa, okres Lučenec. Ubytovňa sa nachádza v tesnej blízkosti bývalej magnezitky pri hlavnej ceste 1. triedy 16, na trase Bratislava-Košice. V budúcnosti sa plánuje na tejto trase výstavba diaľnice, pričom v obci bude zjazd z diaľnice. Ubytovňa sa tým stáva podnikateľsky zaujímavá, vhodná ako administratívna budova, ubytovacie, rekreačné, sociálne, či stravovacie zariadenie a pod.

Ubytovňa je postavená na rovinatom pozemku s celkovou rozlohou 1 251 m². Jedná sa o dvojpodlažnú budovu, v pôvodnom stave, postavenú v oceľovom konštrukčnom systéme “KORD” so 14 dvojlôžkovými izbami a obytnou plochou 214,80 m².

Prízemie s bezbariérovým vstupom pozostáva z hlavnej chodby, vrátnice, schodiska, kotolne. Taktiež sa tu nachádza prevádzka reštaurácie s kuchyňou, jedálňou, letnou terasou, samostatnými WC, sprchou a izby na ubytovanie s vlastným sociálnym zariadením. Na poschodí sa nachádza chodba, izby, hygienické zariadenia, spoločenská miestnosť, kuchynka, loggia.

K ubytovni vedie asfaltová príjazdová cesta s pripojením na hlavnú cestnú komunikáciu. Budova je napojená na elektrickú energiu, plyn, vodu z verejného vodovodu a kanalizáciu z verejnej kanalizácie.

Obec Lovinobaňa sa nachádza 14 km od okresného mesta Lučenec, 21 km od okresného mesta Detva a len cca 4 km od obľúbeného rekreačného strediska  – vodná nádrž Ružiná.  Okolie obce poskytuje príležitosti k turistike, či cykloturistike.

Výhody tejto nehnuteľnosti:

  • podnikateľská príležitosť
  • rôzne účely využitia
  • lokalita pri hlavnej trase BA-KE
  • turistické možnosti

VIDEOOBHLIADKA TU:

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle,alebo na email. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Mgr. Dušan Marek – Lučenec
Related Listings