Zverejnené 25. januára 2022 / 762
Cena : 420,000
Status : Na predaj
Lokalita : Poltár
podmienka : SUPER LOKALITA
Okná : Plastové
Kúpelňa : Pôvodná
WC : Povodné
Podlahy : Keramická
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Panel
Stav : Novostavba

ZABEHNUTÁ PREDAJŇA!

ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITIA!

DM Notrereality s.r.o. Vám ponúka na predaj podnikateľský areál so zabehnutou predajňou stavebného materiálu a priestrannými skladovými priestormi v okresnom meste Poltár.  Objekt sa nachádza na oplotenom pozemku, so samostatným prístupom, s celkovou výmerou 3 338 m² na trase Poltár – Rimavská Sobota. K tomu je možné bezodplatne využívať ďalších 1 674 m². Areál je situovaný v blízkosti železničnej stanice, čo umožňuje jednoduchšiu železničnú dopravu.

Objekt pozostáva z plechovej haly o výmere 879 m², murovanej haly o výmere 638 m² a budovy s kanceláriou a sociálnym zariadením. 80 % pozemku tvoria spevnené plochy. Plechová hala je rozdelená na tri časti, každá časť má samostatný vstup. Murovaná hala je taktiež rozdelená na tri časti, z toho jedna časť má samostatný vstup a dve majú spoločný vstup, avšak nie je problém dobudovať samostatné vstupy.

Energetický certifikát nebol vystavený.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý pozemok, predajňa, sklady, všetko zariadenie a vybavenie, skladové zásoby…

V prípade záujmu a po dohode je tento areál možné rozdeliť a predať po menších častiach. Možností rozdelenia pozemku a hál je viac a preto pre viac informácii ma, prosím, kontaktujte na t.č.: 0907 234 031.

Výhody danej nehnuteľnosti:

  • široké možnosti využitia podnikateľského priestoru
  • kompletne vybavenie a zariadenie, skladové zásoby…
  • zabehnutá predajňa
  • výhodná lokalita

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle,alebo na email. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo.

 

 

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti