Zverejnené 29. septembra 2022 / 1843
Cena : 85,000
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Čakanovce
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 1,037 m2
Izieb : 4+2
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická
Kúrenie : Plyn, Pevné palivo, Krb, Elektrické, Plyn, Pevné palivo, Krb, Elektrické, Plyn, Pevné palivo, Krb, Elektrické
Zateplenie : Nie
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

Ponúkame vám poschodový rodinný dom ktorý vám ponúka priestrannosť , pohodlnosť , terasu , veľkú záhradu , garáž , vínnu pivnicu …

Rodinný dom sa nachádza v kľudnej , tichej časti obce Čakanovce v uličke s novou asfaltovou cestou  mimo hlavnej cesty kde sú veľmi dobrý susedia.

Rodinný dom prešiel rekonštrukciou a je vhodný a pripravený k okamžitému nasťahovaniu bez nutnej rekonštrukcie + cena obsahuje aj nábytok , zachovalú kuchynskú linku…

Kolaudácia prebehla v osemdesiatich rokoch a čelný pohľad na tento dom nám určite prezradí že to nie je klasický poschodový dom.

Rozloha pozemku predstavuje 1037m2 na ktorom sa nachádza samotný dom + garáž s elektrickým otváraním , hospodárska budova , vínna pivnica a veľká rovinatá záhrada za domom.

Dispozícia domu je tiež veľmi prijateľná:

Po vstupe do domu sa dostaneme priamo do priestrannej vstupnej haly tu je možnosť aj na posedenie + stadiaľ vedú drevené schody na poschodie. Zo vstupnej haly na prízemí je ďalej prístup aj do kuchyne alebo do obývacej izby z ktorej sa dostaneme aj na terasu orientovanú na ulicu. Na prízemí je ďalej zrekonštruovaná kúpeľňa s toaletou a prístup do pivnice ktorá tvorí 2 miestnosti pre techniku.

Na poschodie sa dostaneme cez drevené schody , z chodby máme k dispozícii krásne zrekonštruovanú kúpeľňu , toaletu , spálňu , detskú izbu , priestrannú obývaciu izbu s krásnym krbom a loggiou , kuchyňou s jedálenským kútom a špajzou, samozrejme táto kuchyňa môže byt aj štandardná izba ako to plánoval pôvodný majiteľ.

Rodinný dom je napojený na plyn a vykurovanie je riešené tiež ústredne plynom , samozrejme je tu možnosť vykurovať aj drevom poprípade elektricky nakoľko je tu aj denný/nočný elektrický prúd.

Voda je v dome čerpaná z vlastnej studne , a kanalizácia riešená trativodom.

Obec Čakanovce je plne občiansky vybavená a je známa aj okolitou prírodou , len par km sa nachádza napr. aj Hrad Šomoška , Šiatorská bukovinka , Maďarsko Šalgotarján je vzdialené od obce Čakanovce len  15km , mesto Fiľakovo je vzdialené len na cca 8 km alebo okresné mesto Lučenec 20km.

Ak sa vám teda zapáčila naša ponuka tak si kľudne zbaľte kufre a tu sa môžete sťahovať ihneď.

Dom je vhodný na zakúpenie aj hypotekárnym úverom v ktorom vám veľmi radi pomôžeme.

Ste pripravený na obhliadku ? my áno , srdečne vás vítame!

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park