Priestranný 1,5 izbový byt s famóznym výhľadom KOŠICE Nad Jazerom

Čingovská, 040 12 Nad jazerom, Slovensko
Zverejnené 6. novembra 2017 / 1510
Status : Rezervované
Typ : Byt
Lokalita : Košice Nad Jazerom

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj perfektne situovaný 1,5 izbový byt v lokalite Košice – Nad Jazerom. Zeleň, výhľad, úplná občianska vybavenosť a jej bezprostredná dostupnosť, možnosť rekreačného vyžitia ako aj  veľmi malá vzdialenosť (450 m) k vyhľadávanej lokalite Košické jazero sú hlavnými devízami tohto bytu.

V okolí bytového domu je dostatok detských ihrísk, cyklo-chodníkov a mnoho ďalších možností na aktívne využitie voľného času. V okolí celého bytového domu je aj napriek výraznému využitiu v prospech zelene dostatok NEPLATENÝCH parkovacích miest.

Samotný byt sa nachádza na 13 poschodí z 13, k bytu prislúcha pivničný plechový priestor. Samozrejmosťou sú miestnosť na kočíky a bicykle, elektronický vrátnik, bezbariérový prístup do bytového domu, tichí a veľmi ústretoví susedia a dva výťahy vo vchode.

Byt prešiel úplnou rekonštrukciou (zmena dispozície bytového jadra, podlahy, okná, elektrické rozvody, voda, znížené stropy, stierky,  LED svetlá a mnoho iného).

V byte je jedna samostatná nepriechodná izba, WC s umývadlom a vaňou, veľká obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou a prístupom na jeden z dvoch veľkých balkónov  s nádherným výhľadom do okolitú panorámu

Výsledkom je teda ideálne bývanie, táto ponuka ozaj stojí za zváženie!!!

Poskytujeme kompletný SERVIS:

-bezplatné finančné poradenstvo/právny servis /kúpne zmluvy/kataster/zabezpečíme znalca

Volajte dohodneme si  termín obhliadky, aby som Vám nemusel oznámiť, že byt je predaný.

V prípade vážneho záujmu je dohoda na cene možná na mieste.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Bc. Patrik Marek – Košice
Related Listings