Zverejnené 14. septembra 2022 / 770
Cena : 55,900
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Radzovce
Plocha : 1,247 m2
Izieb : 3
Výťah : Nie
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická, Linoleum, Plávajúca, Keramická, Linoleum, Plávajúca, Keramická, Linoleum, Plávajúca, Keramická, Linoleum
Orientácia : Z, V
Kúrenie : Pevné palivo
Zateplenie : Nie
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

Dm Notrereality s.r.o vám ponúka prízemný , čiastočne podpivničený rodinný dom v obci Radzovce.

Nehnuteľnosť leží na parcele s celkovou rozlohou 1247 m2 a ak ste menšia rodinka ktorá si plánuje kupovať rodinný dom bez značnej rekonštrukcie , poprípade ste rodinka ktorá plánuje kupovať domček na chalupu niekde mimo mesta bez nevyhnutnej rekonštrukcie…

Tak sa nám každopádne ozvite , táto ponuka môže byt práve pre vás!

Rodinný dom sa nachádza v dobrej lokalite v slepej uličke , zastavaná plocha a nádvorie predstavuje rozlohu 347m2 + samotná oplotená záhrada 900m2.

Rodinný dom prešiel rekonštrukciou v roku 2016 v rámci ktorej boli menené plastové okná ako aj vchodové dvere , v čase rekonštrukcie bola menená aj strešná škridlová krytina a latovanie.

Rekonštrukcia bola aj v interiéri domu , tu je pekne upravená kúpeľňa s toaletou v obývacej izbe je upravený strop s bodovým osvetlením , betónová podlaha je pokrytá miešane plávajúcou podlahou , keramickou dlažbou a linóleumom.

Dispozícia domu pozostáva:

Z predsiene , z obývacej izby ktorá je čiastočne prepojená s kuchyňou , z obývacej izby máme prístup do spálne ktorá je prechodná s detskou izbou.

Ako už vyššie spomíname dom je čiastočne podpivničený , tu sa nachádza technická miestnosť a úložný priestor.

Vykurovanie je v dome riešené ústredne na tuhé palivo , tu bol tiež menený nový kotol , potrubie ako aj nové radiátory , voda je čerpaná z vlastnej studne ktorú ohrieva elektrický bojler , odpad riešený s vlastnou čističkou. Dom ponúka možnosť vykurovania aj elektricky nakoľko je tu aj vhodný 380w el. s nočným a denným prúdom.

Na pozemku sa ďalej nachádza aj samostatne stojaca murovaná garáž s oddelenou dielňou a cca 6x3m altánok s masívnym betónovým základom.

Samotná záhrada predstavuje 900m2 a ponúka široké možnosti využitia.

Rodinný dom je vhodný ako na celoročné tak aj na víkendové bývanie , chalupárčenie.

Lokalita je totižto super , okolitá príroda je veľmi pekná , nachádzajú sa tu aj turistické aktivity ako napríklad Šiatorská Bukovinka , Obručná , Termálne kúpalisko Rapovce alebo mesto Fiľakovo s krásnym historickým hradom vzdialené len 6km.

Radi by ste si pozreli túto nehnuteľnosť aj osobne?

Tak si dohodnite obhliadku s maklérom ešte dnes!

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park