REKREAČNÁ CHATA S JEDINEČNOU PIVNICOU V ŠIATORSKEJ BUKOVINKE

985 58 Šiatorská Bukovinka, Slovensko
Zverejnené 6. júna 2019 / 415
Cena : 6,000
Status : Na predaj
Typ : Chata
podmienka : SUPER LOKALITA
Izieb : 2
Okná : Drevené
Orientácia : S, J
Kúrenie : Krb
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Stav : Pôvodný stav

NADŠENCI RYBÁRČENIA, POĽOVNÍCTVA, HUBÁRČENIA A TURISTIKY PONUKA IDEÁLNA PRE VÁS!!!

DM Notrereality s.r.o. Vám exkluzívne ponúka rekreačnú chatu v katastrálnom území Šiatorská Bukovinka v okrese Lučenec. Chata je situovaná v lese, v tichom a kľudnom prostredí chatárskej oblasti a pritom len cca 0,5 km od hlavnej cesty. K chate vedie spevnená prístupová cesta s bezproblémovým prístupom osobným autom. Chata je v osobnom vlastníctve, pozemok patrí Lesom SR s právom užívania pre majiteľov okolitých chát.

Chata pozostáva z prízemia a poschodia, na poschodí sa nachádza lodžia a jedna miestnosť využívaná ako spálňa. Prízemie chaty tvorí spoločenská miestnosť s krbom, za touto miestnosťou sa nachádza chodba, z ktorej je vstup do dvoch miestností bez okien (možnosť využívať ako skladové priestory, či dobudovať kuchynku) a vstupná chodba do pivnice. V chate je zavedená elektrická energia 220 V s vlastným elektromerom a možnosťou pripojenia na 380 V, vykurovaná je lokálne – krbom. V chate nie je WC, vodu možno pripojiť zo spoločnej studne a odpad na trativod.

Chata disponuje jedinečnou kamennou pivnicou nachádzajúcou sa 5 m pod zemou s rozmermi cca 4 x 5,5 m s celoročnou teplotou približne 12 °C.

Okolie chaty je priam stvorené na rôzne rekreačné účely. Nachádzajú sa tu turistické a cyklistické trasy, v blízkosti je známy hrad Šomoška s kamenným vodopádom. V okolitých lesoch si na svoje prídu hubári a taktiež sa tu nachádza poľovnícky revír. Pre rybárov sa tu nachádza jazero. Do Maďarska je to len niečo cez 4 km.

Výhody tejto nehnuteľnosti:

  • ideálne na rekreáciu
  • rozmanité využitie rekreácie
  • tiché prostredie
  • veľká kamenná pivnica
  • dobrý prístup

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo na email. Rada Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. 

 

 

 

 

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Jana Viazaničková – Lučenec
Related Listings