PRÍZEMNÝ RODINNÝ DOM V OBCI DOBRÁ NIVA

Dobrá Niva
Zverejnené 10. apríla 2019 / 235
Cena : 63,000
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : ZvolenDobrá Niva
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 722 m2
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Kúrenie : Plyn, Pevné palivo
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Tehla
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

Dom je situovaný v lokalite Dobrá Niva, to je 13 km od Zvolena. Nachádza sa na rovinatom teréne situovanom pri komunikácii. Zámerom investora bolo dom zrekonštruovať.

Má samostatný vstup. Objekt má plynové vykurovanie, plus možnosť použitia pevného paliva. Dom je odkanalizovaný, teda má samostatný odpad. Steny majú nové omietky a stierky. Podlahy sú izolované a zateplené.  Okná sú plastové.

Objekt pozostáva z jedného  podlažia s rozlohou 84 m² prekrytého krovom so sedlovou  strechou. Na prízemí sa nachádza zádverie vstupná chodba, z ktorej  sa vchádza do kuchyne s jedálňou a obývacou izbou a z ktorej sú vstupy do kúpelne, samostatného WC a izby.

Dom spĺňa  podmienky bývania pre náročnejšieho klienta. Je ideálnym riešením pre 4 až 5 člennú rodinu, prípadne početnejšiu spoločnosť. Na dvore sa nachádza garáž a dvor je veľmi priestranný.  Celková plocha pozemku je 752 m².

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle,alebo na email. Rada Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Jana Kostrošová
Related Listings