Zverejnené 5. októbra 2020 / 1036
Cena : 105,000
Status : Na predaj
Typ : Dom
Lokalita : Lučenec
Plocha : 250 m2
Izieb : 5
Výťah : Nie
Okná : Drevené
Kúpelňa : Pôvodná
WC : Povodné
Podlahy : Parkety
Orientácia : JZ
Kúrenie : Plyn, Plyn, Plyn, Plyn
Zateplenie : Nie
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Pôvodný stav

Dom na predaj sa nachádza v tichej ulici mesta Lučenec medzi obchodným centrom Lidl a parkom. Ide o výbornú lokalitu na bývanie a podnikanie v dome.
Obytné miestnosti a okná sú priaznivo orientované z východu na západ. Dom je poschodový na zastavanej ploche 127 m2 s úžitkovou plochou až 250 m2 + pivnica s plochou 2/3 domu. Záhrada má veľkosť 165 m2 a ostatné zastavané plochy sú 203 m2.
Dom bol postavený v roku 1973 s kvalitných materiálov a remeselného vykonania prác, ktorá bola v tom čase dostupná. Obvodové múry nevyžadujú dodatočné zateplenie. V obytných miestnostiach sú podlahy z kvalitných drevených parkiet, veľké drevené okná sú dvojité s predpísanou vzduchovou medzerou.
Na prízemí sa nachádza svetlá, dominantná obývačka v dĺžke celého domu, kuchyňa so špajzou a WC. Z chodby je vstup do garáže, ktorú je možné prestavať na iný účel.
Na poschodí sú 4 izby, do ktorých sa vchádza z chodby. Súčasťou jednej izby je šatník alebo miestnosť na iné účely. Poschodie má priestrannú kúpeľňu s oddeleným WC, veľkú terasu orientovanú na juhovýchod.
Pivnica je čiastočne v nadzemnom podlaží, kvôli presvetleniu a slúži ako technická miestnosť pre kúrenie, rozvod vody a uskladnenie vecí a potravín.
Kúpu domu odporúčame záujemcom pre okamžité bývanie alebo po rekonštrukcii a prestavbe aj na podnikanie.
Tepelne izolačné vlastnosti domu spĺňajú súčasné štandardné vlastnosti. Zvukovú izoláciu nie je naliehavé riešiť z dôvodu, že dom sa nachádza v pokojnej a tichej ulici.
V blízkosti domu je dostupná komplexná občianska vybavenosť a blízkosť športovísk mesta, parku a mestských lesov.
Pozrite si dom a presvedčte sa o jeho výhodnej kúpe!
Kontaktujte: Ing. Milan Varšo, Tel.: 0917138805, e-mail: varso@dmnotrereality.sk

Vykonáme pre Vás všetky služby súvisiace s predajom bytu (obhliadku, vypracovanie kúpnej zmluvy, potvrdenie správcu bytu, návrh na vklad do katastra, odovzdanie a prevzatie bytu a energií) vrátane služby finančného sprostredkovania na získanie úveru, poistenia, ktoré sú pre Vás zdarma.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti