Zverejnené 7. septembra 2021 / 193
Cena : 59,000
Status : Na predaj
Typ : Dom
Lokalita : Fiľakovo
Plocha : 860 m2
Izieb : 4
Výťah : Nie
Okná : Plastové
Kúpelňa : Čiastočne rekonštruovaná
WC : Nové
Podlahy : Drevená, Keramická, Linoleum, Parkety
Kúrenie : Plyn, Pevné palivo, Elektrické, Plyn, Pevné palivo, Elektrické
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Panel
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

Dm Notrereality s.r.o ponúka prízemný čiastočne podpivničený rodinný dom v meste Fiľakovo.

Dom je situovaný v tichej , vyhľadávanej lokalite len pár minút schôdze do centra a prestavuje rozlohu 274m2 zastavanej plochy a nádvoria + 586m2 záhradu.

Táto nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou v rámci ktorej bol dom zateplený z každej strany , v zadnej časti sa vymenili aj okná na plastové + vchodové dvere , okná na prednej časti ostali pôvodné drevené v dobrom stave v kuchyni sa znížil strop a zasadili bodové svetlá.

Dispozičné riešenie domu: Priestranná predizba , kuchyňa , 4x Izba , kúpeľňa so sprchovým kútom , osobitná toaleta , špajza.

Podlaha v predizbe , kúpeľni v toalete je keramická dlažba , v izbách sú parkety vo veľmi dobrom stave , v jednej izbe je pôvodná zachovalá drevená podlaha , v ostatných miestnostiach je linoleum.

Strecha je škridlová v dobrom stave , z interiéru je prístup aj na povalu ktorá bola doteraz používaná ako úložný priestor.

Dom je napojený na mestskú kanalizáciu , voda čerpaná tiež z verejného vodovodu ale je k dispozícií aj vlastná studňa , vykurovanie riešené plynom , na tuhé palivo alebo aj elektrickým kotlom čiže tento dom ponúka všetky inžinierske siete!

K domu prislúcha aj murovaná garáž na dvore , veľká záhrada s rozlohou 586m2 a ďalšie 3 miestnosti hospodárske a technické.

Tento dom ponúka pre nového majiteľa svojou priestrannosťou aj široké možnosti úpravy podľa svojich predstáv a je vhodný na zakúpenie aj cez hypotekárny úver a my vám v tom veľmi radi pomôžeme s našimi finančnými poradcami , preto si neváhajte dohodnúť obhliadku a splňte si svoje sny o svojom novom bývaní.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo na email a dohodnite si obhliadku.

Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo UNIVERSAL MAKLERSKY DOM.
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

 

 

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti