Zverejnené 16. marca 2021 / 3097
Cena : 125,000
Status : Na predaj
Typ : Dom
Lokalita : Fiľakovo
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 763 m2
Izieb : 4+1
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická, Parkety, Plávajúca, Keramická, Parkety, Plávajúca, Keramická, Parkety, Plávajúca, Keramická, Parkety, Plávajúca, Keramická, Parkety, Plávajúca, Keramická, Parkety, Plávajúca, Keramická, Parkety
Orientácia : Z, V
Kúrenie : Pevné palivo, Elektrické
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

Dm Notrereality s.r.o vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom vo veľmi dobrej , tichej lokalite v meste Fiľakovo s rozlohou 760 m2.

Jedná sa o veľmi vkusne zrekonštruovaný dom vhodný hlavne pre viacčlennú rodinku ktorá si chce užívať tichšie prostredie , záhradu , terasu , bazén s možnosťou k okamžitému nasťahovaniu.

Spomínaný dom má orientáciu východ – západ čo zabezpečí dostatočné svetlo na celý deň.

Dispozičné riešenie domu : Cez hl. vchod sa dostaneme do predizby z ktorej vedú schody do otvoreného priestoru z tadiaľ máme prístup do krásne osvetlenej haly alebo obývacia izba ktorá je prepojená zo spálňou  oddelená posuvnými dverami , z predizby máme prístup ďalej do detskej izby , zrekonštruovanej kúpeľne a toalety.

Cez malú chodbičku sa ďalej dostaneme do kuchyne z ktorej vedú ďalšie dvere na terasu alebo menšiu miestnosť ktorá môže byt aj ako hosťovská izba.

Keďže je dom čiastočne podpivničený z predizby vedú schody dole kde sa nachádza technická miestnosť a ďalšie 2 miestnosti.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou.

Podlaha je v obývačke a spálni drevená veľmi zachovalá parketa , ostatné miestnosti plávajúca podlaha alebo keramická dlažba , okná sú plastové + drevené , veľmi zachovalá strešná kritina Bramac.

Tento dom ponúka novému majiteľovi aj možnosť dokončenia podkrovia podľa vlastných predstáv.

 

Dom je napojený na všetky inžinierske siete , kúrenie riešené na tuhé palivá drevom alebo elektronickým kotlom , napojený na verejnú kanalizáciu , čističku , verejná voda , plyn je zavedený priamo na dom nie je však napojený , na pozemku sa nachádza aj cca 12 m vlastná studňa ktorú pôvodný majiteľ používal hlavne na záhradkárske potreby a bazén.

K domu patrí aj prepojená murovaná dvojgaráž s veľkou kapacitou.

Za domom sa ďalej nachádza aj terasa s altánkom a kľudná slnečná záhrada s bazénom.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo na email a dohodnite si obhliadku.

Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo UNIVERSAL MAKLERSKY DOM.
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca
Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park