Zverejnené 16. júla 2024 / 894
Cena : 399,000
Status : Na predaj
Typ : Byt
Lokalita : Lučenec
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 259 m2
Izieb : 6
Výťah : Nie
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Poschodie : 3/3
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Tehla
Stav : Kompletná rekonštrukcia

Špeciálný druh bývania v podkroví bytového domu – typ mezonet – celková podlahová plocha je 250 m².

Jediná ponuka tohto druhu bývania v v bezprostrednom centre  Lučenca. V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj Špeciálný druh bývania v šesť izbovom podkroví zariadeného bytového domu -typ mezonet.  Táto ponuka je zaujímavá aj preto, že sa nám otvára jednoduchá možnosť prerobenia bytu na dve samostatné trojizbové mezonetové bytové jednotky.

Konfortnejšia kvalita bývania je zabezpečená aj tým, ze v bytovom dome sa nachádza iba šesť bytových jednotiek s prísluchajucím pozemkom na ktorom je vybudovaná dvorová časť a garáže.

Uvedená nehnuteľnoať pozostáva :

-Vstupná chodba, ktorá nam zabezpečuje prepojenie jednotlivých miestnosti

-v spodnej časti nehnutelnosti sa nachádzajú dve kuchyne otvorené a  prepojené s priestormi, ktoré su využívane ako oddychová časť – hala. V jednej s týchto miestnosti je dokonca postavený špeciálný keramický krb.

-v jednotlivých krídlach bytu sa nachádzaju taktiež dva šatníky a pracovňa

-súčasť bytu tvoria aj dve loggie, dve schodiská do mezonetovej časti a taktiež dve samostatné kúpelne

-vykurovanie bytu je alternatívne elektrické – podlahové kúrenie ,keramický krb, tepelné čerpadlo

Zariadenie bytu  – majiteľ použil niektoré špeciálne materiály, ktoré sú vkusne zladené do jedného uceleného celku.  Toto zariadenie je možné si pozrieť vo fotogalérii ako aj vo videoobhliadke.

VIDEOOBHLIADKA TU:

 

TÁTO PONUKA BÝVANIA je špeciálna aj preto, že v uvedenej nehnuteľnosti je možné vytvorenie dvoch samostatných bytových jednotiek. Pre viac informácii kontaktujte maklára a dohodnite si termín obhliadky.

1. bytová jednotka pozostáva:

-predsieň, kuchyňa, tri izby, kúpeľňa s WC, loggia, schodisko, šatník, pracovňa

2. bytová jednotka pozostáva:

– predsieň so šatníkom, kuchyňa, tri izby, kúpeľňa s WC, loggia, schodisko

Byty sú vybavené : drevené kuchynské linky  s kameninovým drezom so zabudovanými spotrebičmi , kúpeľne so sprchovým kútom, vaňou, keramickým umývadlom, toalety, izby s  klimatickými jednotkami a tepelným čerpadlom.

Obidva byty majú samostne elektrickú, vodovodnú, teplovodnú, kanalizačnú a plynovú prípojku. Vstup do bytov je riešené tiež samostatne bezpečnostnými dverami.  Okná sú plastové strešné s izolačným dvojsklom, interiérové drevené dvere v obložkových drevených zárubniach. Podlahy v izbách sú laminátové, v ostatných miestnostiach keramická dlažba a v kúpeľniach keramický obklad.

Na bytovom dome bola vykonaná rekonštrukcia strechy, momentálne sa  pripravuje rekonštrukcia fasády a spoločných častí bytového domu . Vynikajúca poloha bytového domu zabezpečuje bezprostredne dostupnú občiansku vybavenosť, ako aj dostupnosť do mestského parku. V okolí bytového domu sa taktiež nachádza vačšina základných a stredných škol v meste Lučenec .

TOTO JE POTREBNÉ VIDIEŤ  A NAVNÍMAŤ !!!

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

 

Hľadáte domov z ktorého sa pohodlne dostanete aj do mesta aj do prírody? Toto spojenie Vám prináša táto nehnuteľnosť, preto neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes, keďže takéto byty sa neponúkajú bežne. Obhliadku si dohodnite na telefónnom čísle: 0907 834 072, 0907 234 031.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti