Zverejnené 20. mája 2022 / 589
Status : Na predaj
Lokalita : Banská Bystrica / Lučenec
podmienka : REZERVOVANÉ
Plocha : 72 m2
Izieb : 3
Výťah : Ano
Okná : Plastové
Kúpelňa : Čiastočne rekonštruovaná
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Poschodie : 1/12
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Panel
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám Ponúkame krásny moderný, čiastočne zrekonštruovaný byt na prvom poschodí vo výškovom panelovom bytovom dome v Centre mesta Lučenec.

Byt má veľmi príjemnú atmosféru kde je pocit istoty a domova zaručený. Je vhodný pre všetky vekové kategórie, pre mladý aj starší pár a je perfektný aj pre rodinu s deťmi.

Rozloženie bytu:
Po vstupe Vás čaká malá chodbička, kde hneď vpravo za dverami nájdete úložný priestor o veľkosti špajzy, ktorá môže mať rôzne využitia. Na chodbe nájdete aj kúpeľňu a zvlášť toaletu.
Vľavo sa dostaneme do priestrannej obývačky z ktorej je vstup do ďalších dvoch izieb vedľa seba. Oproti izieb sa nachádza veľká kuchyňa s peknou modernou kuchyňskou linkou s jedálenským stolom. Každá izba má vlastnú Loggiu do dvoch strán.

Byt má rozlohu 72,73m² + Loggie + k bytu prislúcha aj vlastná pivnica.

Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciu v roku 2012

Mesačné náklady sú vo výške 200 eur + elektrina vo výške 30 eur

Byt určite odporúčam vidieť aj naživo je však dostupná aj video obhliadka vďaka ktorej si viete oveľa ľahšie predstaviť rozloženie a atmosféru nehnuteľnosti.

Energetický certifikát nebol vystavený.

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park