Zverejnené 15. apríla 2024 / 123
Cena : 198,000
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Lučenec
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 700 m2
Izieb : 4
Okná : Plastové
Kúpelňa : Pôvodná
WC : Povodné
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Drevo
Stav : Developerský projekt

Vitajte v IBV Mlynská – Moderné bývanie v srdci Lučenca! Naša nová lokalita predstavuje ideálne bývanie pre každého, kto túži po komforte a kvalite. Nachádzame sa v tichej a malebnej oblasti, ktorá ponúka pokoj a súkromie.
V rámci našej ponuky máme k dispozícii celkovo ešte 44 stavebných pozemkov a ponúkame vám výber z troch rôznych typov rodinných domov, ktoré sú navrhnuté ako nízkoenergetické stavby a zabezpečia vám ekonomicky výhodné bývanie. Disponujeme pozemkami o veľkosti minimálne 700 m2 s nádherným výhľadom na mesto, čím vytvárame dokonalé prostredie pre váš nový domov.
Celkovo máme k dispozícii 3 typy rodinných domov (https://www.hihouse.sk/ibv-mlynska/), každý navrhnutý s ohľadom na vaše potreby a pohodlie. Od modernej architektúry až po kvalitné materiály a vybavenie. Sme tu, aby sme vám poskytli domov, na ktorý sa budete vždy tešiť. Ceny domov začínajú už od 198.000 eur s dph na kľuč, spolu s pozemkom, čím robíme luxusné bývanie dostupným pre všetkých. Okrem toho ponúkame možnosť využiť špeciálny bonus na kuchynskú linku v hodnote až 3.000 eur.
Nezmeškajte príležitosť stať sa súčasťou tohto exkluzívneho projektu! Dohodnite si obhliadku pozemkov a spoznajte okolie, aby ste si mohli vybrať ten správny pozemok alebo si rezervujte stretnutie a navštívte náš vzorový dom (https://www.hihouse.sk/vzorovydom/), ktorý sa nachádza priamo v Lučenci. Týmto spôsobom si môžete na vlastné oči overiť kvalitu našich stavieb a presvedčiť sa, že sme tá správna voľba pre váš nový domov. V prípade, že vám konkrétne pozemky nevyhovujú, neváhajte navštíviť webovú stránku www.ibvmlynska.sk, kde nájdete kompletnú mapu voľných pozemkov. Takto môžete jednoducho prehľadávať dostupné možnosti a nájsť ten správny pozemok pre váš budúci dom.

Financovanie : Nemusíte sa obávať, zabezpečíme kompletný servis a nájdeme najvhodnejšie riešenie pri financovaní vášho nového domova.

Návrh interiéru a exteriéru : Zabezpečíme kompletný návrh interiéru a exteriéru, vrátane výroby nábytku na mieru a jeho montáže. S našimi službami máte všetko pokryté bezstarostne.

Neváhajte nás kontaktovať 🙂 0907234031 / 0907834072.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti