Zverejnené 16. júla 2024 / 126
Cena : 185,000
Status : Na predaj
Typ : Byt
Lokalita : Modra
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 65 m2
Izieb : 3
Výťah : Ano
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Poschodie : 1
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Panel
Stav : Kompletná rekonštrukcia

Hľadáte zaujímavý byt, ktorý sa niečím líši od ostatných? Práve ste ho našli. Tento trojizbový byt nachádzajúci sa na prízemí bytového domu  disponuje  nadrozmernou terasou s prístupom z 2 izieb. Ponúka široké využitie pre relax a zábavu s rodinou, môžete si tu umiestniť vírivku, alebo minibazén, čo určite ocení každý člen domácnosti. Strávite tak príjemné letné večery  v pohodlí domova.  Ako bonus budete mať krásny výhľad na okolie a samozrejme aj pocit súkromia, keďže sa táto nehnuteľnosť nachádza v okrajovej tichej časti mesta Modra.

Byt je kompletne zrekonštruovaný a pripravený na nasťahovanie. Oceníte moderný interiér a vkusne zariadené izby.  Chodba s originálnym obkladom stien dodáva priestoru jedinečný charakter. Obývacia izba je priestranná a svetlá. V spálni sa nachádza vstavaná skriňa. Kúpeľňa je vybavená vaňou.

K bytu patrí aj priestranná pivnica, ktorá poskytuje dostatok úložného priestoru, a garážové státie, ktoré je zahrnuté v cene.

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú komfortné a moderné bývanie v príjemnom a tichom prostredí s výborným prístupom k prírode. Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať: 0907 234 031.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti