Zverejnené 30. apríla 2021 / 11
Cena : 8,000
Status : Na predaj
Typ : Záhrada
Lokalita : Brezno / Brezno
Plocha : 344 m2
Orientácia : J
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj

Hľadáte slnečný pozemok pre Vašu vysnívanú záhradnú chatku?

DM Notrereality s. r. o. Vám ponúka na predaj záhradu s možnosťou výstavby záhradnej chaty v obci Brezno, vo vyhľadávanej záhradkárskej osade na okraji lesa v krásnom prírodnom prostredí, na slnečnom pozemku. Záhrada sa nachádza na svahovitom pozemku s celkovou výmerou 344 m², orientácia J. Príjazdová cesta asfaltová, posledných 400 m kamienková.

Okolie je ideálne pre milovníkov prírody /turistika, hubárčenie, zber lesných plodov, cykloturistika, lyžovanie, bežky/.

Vedľa  pozemku je zavedená elektrika, úžitková voda v prevádzke počas záhradkárskej sezóny, pitná voda je v neďalekom horskom prameni.

Energetický certifikát nie je vytvorený.

V blízkom okolí do 1 km sa nachádza zástavka autobusu, reštaurácia. Vzdialenosť do centra Brezna je 3 km. Poloha ideálna aj na množstvo denných výletov či už v lete ale aj v zime: Aquaparky /Tatralandia Liptovský Mikuláš, Gino Paradise Bešeňová, Aquacity Poprad, Holidaypark Kováčová/ Lyžovanie /Chopok, Tále, Čertovica, Mýto pod Ďumbierom, Čierny Balog, Donovaly/ Wellness, Jaskyne, Hrady, Čiernohronská železnica, Lesnícky skanzen Vydrovo, Salaš Zbojská, Splav Hrona, Výstup na Kráľovu Hoľu, Ďumbier a množstvo iných dobrodružstiev.

Výhody tejto nehnuteľnosti:
• výhľad Brezno a Horehronie
• výborná východisková poloha na výlety na každú svetovú stranu
• okolitá príroda
• relax, oddych, šport
• príjemní susedia

Poskytujeme kompletný SERVIS:
• bezplatné finančné poradenstvo
• právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
• zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať 0915297509 alebo na email. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park