Zverejnené 7. júna 2022 / 667
Cena : 185,000
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Lučenec
podmienka : ZNÍŽENÁ CENA
Plocha : 471 m2
Izieb : 7
Okná : Drevené
Kúpelňa : Pôvodná
WC : Povodné
Podlahy : Plávajúca, Drevená, Keramická, Plávajúca, Drevená, Keramická, Plávajúca, Drevená, Keramická, Plávajúca, Drevená, Keramická, Plávajúca, Drevená, Keramická, Plávajúca, Drevená, Keramická, Plávajúca, Drevená, Keramická, Plávajúca, Drevená, Keramická
Kúrenie : Plyn, Pevné palivo, Plyn, Pevné palivo, Plyn, Pevné palivo, Plyn, Pevné palivo, Plyn, Pevné palivo, Plyn, Pevné palivo, Plyn, Pevné palivo, Plyn, Pevné palivo
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Znížená cena
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

NOVÁ CENA 

IHNEĎ VOĽNÝ

VLASTNÁ GARÁŽ

EXLUZÍVNE  PONÚKAME –  na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v tesnej blízkosti mestského parku v Lučenci, vo vyhľadávanej lokalite na ulici Boženy Nemcovej. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza detské ihrisko, zimný krytý štadión, reštaurácia a priame centrum mesta je vzdialené iba 10 minút chôdze.

Dom sa predáva čiastočne zariadený. Nehnuteľnosť prešla rekonštrukciou v rámci ktorej boli vymenené plastové okná, v celom dome plávajúca podlaha, čiastočná inštalácia vodovodného potrubia a kúpeľňa..

RD je postavený na pozemku s celkovou výmerou 471m2. Na dvore sa nachádza priestranná terasa s posedením a s krbom na grillovanie.

Pozostáva z prízemia, prvého podlažia a rozsiahlej pivnicePlochu obytnej časti prízemia tvorí 130m2 a obytnej časti podkrovia 100m2. 

K domu patrí aj vlastná garáž + možnosť parkovať osobné vozidlo priamo na dvore.

Prízemná časť sa skladá zo vstupnej chodby, ktorá môže slúžiť aj ako zimná záhrada, haly v ktorej sa nachádza krbové teleso, obývacej miestnosti, kuchyne so špajzou, kúpeľne, toalety ktorá je umiestnená v samostatnej miestnosti. V hlavnej obývacej izbe a druhej spálni sú staromestské vysoké (2m) krbové kachle, ktoré sú plne funkčné. V predeľovacej chodbe sa nachádza krbová vložka, ktorá môže slúžiť ako alternatívne kúrenie. Tepelný rozvádzač je umiestnený do hlavnej spálne a podkrovia.

Podkrovná časť domu prešla kompletnou rekonštrukciou a je využiteľná aj na samostatné bývanie. V tejto časti sa nachádza samostatná kúpeľňa spolu s toaletou, kuchyňou, obývačkou, dvomi spálňami, skladovacím priestorom a oddeleným balkónom. Okrem kúpeľne je celé podkrovie otvorené a tvorí jednotný komplex.

Pivničná časť domu sa skladá z troch častí – technická miestnosť, 2. technická miestnosť, ktorá môže byť využívaná ako práčovňa, skladovacie priestory – 45m2. Celková plocha pivnice je 70m2.

Energetický certifikát nebol vystavený.

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

Ak Vás táto ponuka zaujala volajte a dohodnite si termín obhliadky na t.č.:

0910 909 660

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti