Zverejnené 21. apríla 2024 / 264
Cena : 73,500
Status : Na predaj
Lokalita : Lučenec
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 53 m2
Izieb : 2
Výťah : Ano
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická
Orientácia : JZ
Kúrenie : Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Poschodie : 8/8
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Panel
Stav : Kompletná rekonštrukcia

Zaujímavá ponuka zrekonštruovaného DVOJIZBOVÉHO bytu v Lučenci na sídlisku Rúbanisko II/A Jedná sa o byt o výmere 53m2, kompletne zrekonštruovaný. Nehnuteľnosť sa nachádza na 8/8 poschodí. Kúpou tejto nehnuteľnosti si zabezpečíte aj krásny panoramatický výhľad na mesto Lučenec. Správcu bytového domu vykonáva SPOL a.s.. V okolí bytového domu sa nachádza úplná občianska vybavenosť.

 

VIDEOOBHLIADKA

DM Notrereality s.r.o. poskytuje kompletný SERVIS: bezplatné finančné poradenstvo právny servis /kúpne zmluvy, kataster/ zabezpečíme znalca V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle, alebo na email. Rada Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.  T.č 0907 834 072.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti