Zverejnené 16. júla 2024 / 17827
Cena : 410,000
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Lučenec
Plocha : 1,008 m2
Izieb : 6
Výťah : Nie
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Tehla
Stav : Kompletná rekonštrukcia

DM Notrereality exkluzívne ponúka luxusný rodinný dom, plný designových, oku lahodiacich kúskov pre najnáročnejšieho klienta, ktoré urobia Váš domov skutočnou oázou pohodlia.

Nehnuteľnosť  kompletne zrekonštruovaná v roku 2015 sa nachádza v slepej uličke a rozprestiera sa na pozemku o rozlohe 1008 m², z toho nehnuteľnosť má podlahovú plochu 199 m², zastavané plochy dvora sú o  rozlohe 323 m² a zvyšných 486 m² je okrasná záhrada.  Na pozemok sa dá vstúpiť  z dvoch strán, z oboch mohutnými kovanými elektrickými bránami. Spredu je vstup do dvoch garáží  a prístrešku pre ďalšie 2 autá.  Celý dom je zateplený, napojený na umelú inteligenciu, samozrejmosťou je klimatizácia,  alarm a kamery. Dokonca má predprípravu na slnečné konektory.

Dom má suterén, plne vybavený k oddychu. Tvorí ho wellnes-sauny (infra, fínska), ochladzujúca kaďa, odpočívareň a vínna pivnica a technická miestnosť.

Prízemie tvorí obývacia izba s krbom, prepojená s kuchyňou a jedálňou. Kuchyňa má všetky moderné vstavané spotrebiče, a jej výhodou je priamy vstup na terasu.

Na prízemí sa ešte nachádza pracovňa,  rodičovská spálňa, šatník,  hosťovská izba,  kúpeľňa s masážnou vaňou, 2 umývadlami, toaletou, bidetom a samostatnou práčovňou.

Poschodie je venované deťom, preto ho  tvorí hracia hala s biliardovým stolom, 2 samostatnými izbami, s 2 šatníkmi a vlastnou samostatnou kúpeľňou.

Na terasu s vonkajším krbom a veľkým  bazénom nadväzuje upravená  záhrada s pestovanými drevinami,  vybavená automatickým zavlažovacím systémom a  osvetlením.

Technologické zabezpečenie je na úrovni, bezpečnostný systém, domový video telefón, zavlažovač, kamerový systém,klimatizácia  a plynový kotol na vykurovanie.

Energetický certifikát nebol vystavený.

VIDEOOBHLIADKA PRÍZEMIE:

VIDEOOBHLIADKA SUTERÉN:

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

Ak hľadáte luxus a pohodlie v jednom a zaujala vás naša ponuka, kontaktujte nás na tel. č. 0907 234 031.

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti