Zverejnené 16. júla 2024 / 584
Cena : 99,500
Status : Na predaj
Typ : Dom
Lokalita : Kotmanová
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 107 m2
Izieb : 3
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Drevená, Keramická
Kúrenie : Plyn, Krb, Plyn, Krb, Plyn, Krb, Plyn, Krb, Plyn, Krb, Plyn, Krb, Plyn, Krb
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Čiastočná rekonštrukcia

Túžite po úniku z ruchu mesta na víkend, alebo aj na stálo? Tento dom je dokonalým útočiskom pre tých, ktorí túžia po pokoji a súkromí v náručí prírody. Ideálna možnosť aj pre rekreačné bývanie ( necelú hodinu od krajského mesta Banská Bystrica a 20 min z Lučenca ).

Čiastočne zrekonštruovaný dom má rozlohu 107 m2 a tvoria ho 3 izby. Priestrannou chodbou sa dostanete do obývacej izby s útulným krbom. Drevená podlaha dodáva priestoru príjemnú atmosféru.

Okrem obývacej izby ponúka dom ešte dve ďalšie izby – spálňu a ďalšiu izbu, ktorá môže slúžiť ako detská izba, pracovňa alebo hosťovská izba podľa vašich potrieb. Z kuchyne sa dostanete do kúpeľne, ktorá bola nedávno zrekonštruovaná a je vybavená moderným sprchovým kútom a dizajnovým zariadením.

Výhodou tohto domu je aj čiastočné podpivničenie s dvomi miestnosťami, z toho jedna slúži ako technická miestnosť. To poskytuje ďalší úložný priestor a možnosť pre rôzne účely.

Dom pokračuje hospodárskou budovou, ktorá ponúka možnosti pre uskladnenie náradia a záhradného vybavenia -nájdete tu  kôlňu, ´´slovenskú izbu´´, ktorá je z časti obložená drevom a krytú terasu so sedením vyrobeným z masívneho dreva a miestom pre gril, kde môžete relaxovať a užívať si slnečné dni s rodinou a priateľmi.

V exteriéri nájdete aj letnú kuchynku o rozmere 24m2 spolu s kúpeľňou s vaňou a komorou. Za touto budovou je ohnisko a dostatok priestoru pre umiestnenie vírivky.

Veľká záhrada o výmere 938m2  ponúka široké možnosti pestovania rastlín, alebo chovu zvierat. Záhradná a dvorová časť sú oddelené nízkym latkovým plotom.

Dom aj letná kuchynka sú napojené na všetky inžinierske siete, okrem toho je na pozemku aj vlastná studňa, čo je veľkou výhodou. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom krbu a ústredného kúrenia a kanalizácia je riešená formou žumpy.

Celý pozemok je oplotený.

Tento popis Vám doplní VIDEOOBHLIADKA:

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

Umiestnenie domu v blízkosti lesa a turistickej trasy je ideálne pre milovníkov prírody a aktívneho životného štýlu. Okrem toho, že ponúka jedinečné možnosti pre prechádzky a turistiku, poskytuje aj nezabudnuteľné výhľady a kontakt s prírodou. Tento dom v Kotmanovej je skutočným domovom pre tých, ktorí hľadajú pokoj a harmóniu v náručí prírody. Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes! Kontakt: 0907 234 031.

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park