Zverejnené 19. apríla 2024 / 51
Cena : 210,000
Status : Na predaj
Typ : Byt
Lokalita : Modra
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 88 m2
Izieb : 3
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Poschodie : 1
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Tehla
Stav : Novostavba

Víta Vás tento nádherný byt s 3 izbami v meste Modra. Bytový dom je umiestnený v okrajovej  časti, čo ocení každý kto hľadá pokojné bývanie. Nehnuteľnosť disponuje vlastnou terasou, ktorá Vás očarí pekným výhľadom a je ideálna na relax a spoločné chvíle strávené s rodinou a priateľmi.

Výmera bytu predstavuje 88m2, pričom terasa má ďalších 25,7m2. Nachádza sa na 1/4 poschodí ( ide o vyvýšené prízemie).

Po vstupne sa ocitnete v priestrannej hale, ktorá vedie k dvom samostatným nepriechodným izbám. Tretia izba (obývacia) je priamo prepojená s kuchynskou časťou, samozrejmosťou je aj kúpeľňa a samostatné WC. Vstup na terasu je umiestnený v kuchyni.

Byt bol úplne zrekonštruovaný, je pripravený na nasťahovanie. Výhodou je premyslené umiestnenie vstavaného nábytku, ktorý umožní efektívne využitie obytnej plochy. Oceníte praktickosť rohovej kuchynskej linky so vstavanými spotrebičmi a s komorou a zabudovanú skriňu v jednej z izieb. Byt je orientovaný na dve svetové strany (sever,juh), máte možnosť  naplno si užiť  slnečné dni, ale aj príjemný tieň.

V cene je zahrnuté aj garážové státie.

Celkový dojem z komfortného bývania doplní prístupná úplná občianska vybavenosť, spojená s výhľadmi na prírodu.

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

 

Hľadáte domov z ktorého sa pohodlne dostanete aj do mesta aj do prírody? Toto spojenie Vám prináša táto nehnuteľnosť, preto neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes, keďže takéto byty sa pomerne rýchlo predajú. Obhliadku si dohodnite na telefónnom čísle: 0907 234 031.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti