Zverejnené 16. júla 2024 / 417
Cena : 74,900
Status : Na predaj
Typ : Byt
Lokalita : Lučenec
podmienka : ZNÍŽENÁ CENA
Plocha : 76 m2
Izieb : 3
Výťah : Ano
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická, Plávajúca, Keramická
Orientácia : JZ
Kúrenie : Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Poschodie : 3/12
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Panel
Stav : Kompletná rekonštrukcia

Pozrite sa na túto výhodnú ponuku! Kúpou tejto nehnuteľnosti získavate nielen moderný a priestranný byt, ale aj nádherný výhľad v príjemnej lokalite so všetkou občianskou vybavenosťou.

Tento trojizbový zrekonštruovaný byt s výmerou 76m2 na treťom poschodí je naozaj špeciálny. Okrem toho, že máte k dispozícii loggiu a kumbálok, každá z troch izieb má aj vlastný vstup, čo zabezpečuje úplné súkromie a komfort pre všetkých obyvateľov.

Orientácia bytu na tri svetové strany – východ, západ a juh – bude váš nový domov osvetlený slnkom po celý deň, čo vám umožní užívať si prírodné svetlo a teplo. Toto môže viesť k významným úsporám energie, čo je veľkým plusom.

V minulosti prešiel byt komplexnou rekonštrukciou, zahŕňajúcou okná, steny, podlahy, interiérové dvere a kuchynskú linku. Vďaka vstavanej skrini v chodbe je zabezpečený dostatok úložného priestoru. Obývačka bola obohatená o zaujímavú zástenu za televízorom a ekologický krb, čo dodáva bývaniu osobitý štýl a atmosféru.

Nachádza sa na 3/12 poschodí a s dvojitým výťahom čo je veľkou výhodou pre všetkých obyvateľov, vrátane tých so špecifickými potrebami.

Tento popis a ďalšie informácie Vám doplní VIDEOOOBHLIADKA:

 

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca

Neváhajte a vstúpte do nového štýlu bývania ešte dnes!! Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste si ho mohli rezervovať pre seba. Kontakt: 0907 234 031.

 

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti