Zverejnené 21. apríla 2024 / 1071
Cena : 136,500
Status : Na predaj
Typ : Rodinný dom
Lokalita : Lučenec
podmienka : SUPER LOKALITA
Plocha : 180 m2
Izieb : 5
Okná : Plastové
Kúpelňa : Pôvodná
WC : Povodné
Podlahy : Parkety
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Kuchynská linka : Zachovalá
Konštrukcia : Tehla
Stav : Pôvodný stav

Ak hľadáte pokoj pre svoje bývanie, ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej časti mesta Lučenec na ulici A. Puškina. Dom je postavený na rovinatom pozemku o výmere 744 m², z toho zastavaná plocha domu 93 m², garáže 25 m² a hospodárskej budovy 29 m², v zadnej časti pozemku záhrada 410 m².

Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch podlaží a je v pôvodnom stave. Na prízemí boli vymenené plastové okná, ostatné sú pôvodné drevené. Prízemie pozostáva z  malej vstupnej haly so schodiskom,  dvoch priestranných izieb, kuchyne so, špajzou, WC so sprchovým kútom a technickej miestnosti. Na druhom podlaží sú  dve samostatné priechodné izby, priestrannú kuchyňu a veľkú kúpeľňu a WC. Dom je napojený na všetky IS. Vykurovanie je plynové, ale v dome na každom podlaží sa nachádzajú aj krbové kachle na pevné palivo. Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca garáž a hospodárska budova s letnou kuchynkou.

Bonusy tejto nehnuteľnosti:
+ tichá lokalita
+ bezproblémová dopravná dostupnosť v blízkosti
+ priestranné izby
+ rovinatý pozemok
+ príjemní susedia

Okrem množstva okolitej prírody tu nájdeme mini potraviny a základnú školu. V blízkosti zastávka MHD.

Energetický certifikát nebol doložený.

DM Notrereality s.r.o. poskytuje kompletný SERVIS: bezplatné finančné poradenstvo právny servis /kúpne zmluvy, kataster/ zabezpečíme znalca V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle, alebo na email. Rada Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.  T.č 0907 834 072.

V prípade, že máte záujem predať profesionálne vašu nehnuteľnosť za najvyššiu možnú trhovú cenu, kontaktujte ma pre nezáväzné stretnutie.

Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti