Zverejnené 21. apríla 2024 / 588
Cena : 83,000
Status : Na predaj
Typ : Byt
Lokalita : Lučenec / Lučenec
Plocha : 62 m2
Izieb : 2
Výťah : Nie
Okná : Plastové
Kúpelňa : Úplná rekonštrukcia
WC : Nové
Podlahy : Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca, Plávajúca
Kúrenie : Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn, Plyn
Zateplenie : Ano
Vlastníctvo : Osobné
Stav predaja : Na predaj
Poschodie : 1/3
Kuchynská linka : Nová
Konštrukcia : Tehla
Stav : Kompletná rekonštrukcia

Útulný kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt na Novohradskej ulici Vám naskytá možnosť bývania s blízkym prístupom ku všetkému čo mesto Lučenec ponúka. Je vzdialený len šesť minút chôdze od železničnej či autobusovej stanice, tak isto je vzdialený mestský úrad alebo nákupné centrum Galéria. Veľkou výhodou tohto bytu je aj parkovanie za bytovým domom, kde  je možnosť jednoducho parkovať ak má rodina aj dve autá. Byt sa predáva kompletne prerobený (rekonštrukcia v 2019) a čiastočne zariadený – v byte ostáva na mieru  robená kuchynská linka s elektrickou rúrou s indukčnou varnou doskou. Ďalej zostávajú v obývačke na mieru robené vitríny s obývacou stenou a poličky. V spálni ďalej zostáva šatníková na mieru robená skriňa a na chodbe na mieru robená vstavaná skriňa.  Na byte boli vymenené nové plastové okná s protislnečnými fóliami.

Bytový dom bol zateplený minerálnou vatou v roku 2022. Byt pozostáva zo vstupnej chodby spojenej s kuchyňou, dvoch izieb a kúpeľne s wc.  K bytu prislúchajú aj dve pivnice, z ktorých jedna bola prerobená z latkovej pivnice na murovanú. Byt disponuje kompletným sieťovým pripojením. Kúrenie je zabezpečené vlastným plynovým kotlom, ktorý je stále v záruke. Mesačné náklady pre trojčlennú rodinu sú približne 200€, z ktorých je plyn zhruba 30€, elektrika 30€ a 118€ správcovi SPOOL.

Energetický certifikát nebol vystavený.

Videoobhliadka:

 

Poskytujeme kompletný SERVIS:

  • bezplatné finančné poradenstvo
  • právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
  • zabezpečíme znalca
Vlastnosti
Altánok
Balkón
Bazén
Klimatizácia
Krb
Loggia
Ohradený pozemok
Parkovisko
Pivnica
Podkrovie
Sauna
Stropný ventilátor
Veranda
Vírivka
Výhľad na park
Súvisiace nehnuteľnosti